Skocz do zawartości
Sagan

Nie działa przycisk wstecz

Rekomendowane odpowiedzi

Sagan

Witam! Chodziłem sobie wczoraj trochę po menu serwisowym, nic nie edytowałem tylko robiłem różne testy które są tam dostępne i w pewnym momencie ni z tego ni z owego telefon stracił połączenie z siecią GSM, oraz przestał działać przycisk wstecz (strzałeczka). Przywróciłem ustawienia fabryczne, nic to nie dało, jednak teraz po kilku godzinach leżenia sieć zaczęła działać a strzałeczka nie. Co jest bardzo dziwne, gdy kliknę przycisk menu (ten obok strzałeczki) to za pomocą przycisku wstecz mogę wyjść z tego menu, jednak w żadnym miejscu przycisk wstecz nie działa, w menu serwisowym też nie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i czy jedynym sposobem jest serwis? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam ten sam problem.... ma ktoś jakiś pomysł jak to można naprawić i czy w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włącz/wyłącz telefon :E

Ja mam czasem problem, że słuchawka mi nie działa, naciskam przycisk od aparatu i pomaga - może tobie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem. Przypadkowo naruszyłem coś w ustawieniach telefonu, konieczny był powrót do ustawień fabrycznych, ale przy okazji szperania w menu serwisowym padł przycisk "wstecz". Najlepsze jest to, że rzeczywiście działa normalnie, kiedy nacisnę ten klawisz opcji po lewej stronie, a kiedy np. chcę wyjść z wiadomości, to w ogóle nie reaguje. Oczywiście telefon działa, da się żyć, ale jest to strasznie uciążliwe i nie wyobrażam sobie, żebym musiał tak z nim działać.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. :)

Jedyne uaktualnienia to te oficjalne. Nie wgrywałem nic ponad zwykłą aplikacją aktualizującą telefon od LG.

ROZWIĄZANE!

Opowiedź okazała się banalna. A właściwie, to nie wiem dlaczego tak było, ale rozwiązanie to zrobienie auto testu. Działa, śmiga. Super. Dzięki, że w ogóle Sagan założyłeś temat, bo bez Ciebie na innym forum nie znalazłbym odpowiedzi. :)

Edytowane przez LeszczuReal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi