Skocz do zawartości
kosa679

Etui z powerbankiem - które?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobny do S6...tylko bez tej brzydkiej klapki.....daje rade na wycieczkach rowerowych.....ładuje telefon do pełna bez najmniejszego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rób tego :) , kup lepiej drugą baterie o wiele lepiej na tym wyjdziesz . 4500mah pojemność ,czyli realna to będzie w granicach 3800-3900mah , do tego licząc straty prądu podczas ładowania ta pojemność wystarczy na ledwo co jedno ładowanie do 100% , na 90% nie starczy nawet na 1 pełne ładowanie tak od 0 do 90% to realne .

Kup sobie drugą baterię na allegro oryginalną za 90 zł , o wiele lepiej na tym się wyjdziesz ,no i nie będzie się szpecić telefonu , rozmawiają na mieście z takim czymś przy uchu wygląda po prostu śmiesznie jak by się miało Nokie z przed 10 lat ;) .

A żeby nie ładować telefonu co chwilę i wymieniać baterie polecam :  http://allegro.pl/bateria-extra-battery-kit-samsung-galaxy-note-4-fv-i5337686700.html

Co prawda 40 zł więcej ale za to można ładować kiedy się chce . No i 27 osób kupiło 28 sztuk  , o czymś to świadczy ;) .

Edytowane przez adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@adamus2006, na czym to polega bo nie do końca rozumiem, to jest ładowarka do baterii tylko ? Ładuje baterie w domku i jak wychodzę zabieram ją ze sobą ? Muszę mieć także tą ładowarkę ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz mieć :) , ale ładujesz sobie bez telefonu baterie zapasową po prostu nie musisz wsadzać do telefonu .

Ladujesz np swoją co masz w telefonie i drugą na wymiane wlaśnie przez tą ładowarkę i dzięki temu masz 2 naładowanie baterie które sobie bierzesz i jak jedna padnie to wsadzasz sobie druga i masz 100% naładowany telefonik , wracasz do domu to tą wyładowaną baterie wsadzasz do ładowarki z tego zestawu nie musisz wyjmować tej co naładowania w fonie :) inaczej wyjaśnić tego nie potrafię

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od tego...po co Ci power bank.....
    Ja jadąc na rowerze nie mogę przerwać zapisu na Sport tracker czy Runtastic bo wyłączenie telefonu spowoduje zapis trasy w kawałkach....a nie ma opcji łączenia tras. Więc dla mnie to jest lepsze rozwiązanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi