Skocz do zawartości
fmac

ROM Alcatel One Touch Pixi 8 - bootloop

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na nazwę romu uznałem że jest zgodny, więc wg instrukcji nic nie odznaczałem...

("Jeśli mamy 100% pewność, że dany ROM, jaki posiadamy jest na 100% zgodny z naszym telefonem możemy wybrać wszystkie bloki").

Recovery się nie uruchamia (pwr+vol up - brak reakcji, pwr+vol dn - włącza się i wisi na logo).

Komputer widzi tablet i mogę go normalnie flashować więc może jednak inny rom?

Edit: 

Przy flashowaniu skupiłem się na instrukcji, teraz dopiero doczytałem to co napisał azurok, że TRZEBA odznaczyć Preloader...

Edytowane przez doooocky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Niestety  moj PIXI 8 wczoraj nagle sie przywiesil i wyaczyl. Dziś chciałem wgrać mu firmware z linku od kolegi kilka postów wcześniej i udało się, tylko zrobiłem tak samo jak kolega powyżej, doczytałem forum już po fakcie że należy odznaczyć i nadal wiesza się w tym samym momencie na logu alcatela. Nie mogę znaleźć innego frimware. Mi Recovery odpala sie normalnie ale nigdzie nie moge znalesc żadnego firmware.

Czy kolega powyżej poradził sobie z problemem? :)

dodana zawartość

Jeszcze jedno czy miałby ktoś może firmware oryg od orange 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zakk pisałem do ciebie w tym wątku

Spoiler

ale widocznie nie masz zaznaczonego informowania o nowych wiadomościach, to wracam do faktycznego tematu o tym sprzęcie.

podczas wgrywania romu z Twojego linku, dochodzi do 14% i jest to co na zrzucie.

Może masz jeszcze inną wersję? 

Spoiler

z baterią

pixi 8.jpg

Spoiler

bez baterii

pixi 8 bez baterii.jpg

Edytowane przez sabrex11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Sprzedałem ten sprzęt już na części. Model to i220. U Ciebie wywala błąd sumy kontrolnej chyba więc masz albo źle ściągnięty plik / źle się rozpakował / zła wersja programu / uszkodzony plik DA.
    Płyta leży w pudełku. U mnie szło do końca, ale zero odzewu niestety. Uszkodzony flash albo BT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za odzew... podejrzewałem zły plik, ale opierałem się na Twoim linku... myślę czy nie ściągnąć raz jeszcze xxxxxxxxxx, ale nie mam pewności, czy osoba, która ten rom tam umiesciła nie ściągała go od Ciebie.. 

Jeśli możesz, to sprawdź jak u Ciebie

edit. sprawdziłem ten z "gryzonia" i jest tak samo. 

zastanawiam się czy czasami MT8127_Android_scatter.txt nie jest uszkodzony, albo z innego sprzętu

Edytowane przez sabrex11
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Nie popieramy tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi