Skocz do zawartości
acid1232

3MK Arc 3D- folia na cały telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Natknąłem się ostanio na https://3mk.pl/produkty#arc3d. Macie może doświadczenia z tego typu produktami? Pomysł wydaje się dość ciekawy, mimo wszystko folia kosztuje ponad 70zł i nie chciałbym ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzedaj

Na M8 wgl jest ta folia 3d? Bo mam wątpliwości czy dobrze będzie trzymała się aluminium i nie zostawi brzydkich śladów po zdjęciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie nie wiem jak będzie się sprawdzała ta folia. Powierzchnia jest porowata i klej może pozostać po ściągnięciu folii. 

tutaj link do aukcji:

http://allegro.pl/3mk-flexible-3d-szklo-7h-caly-tel-htc-one-m8-i5722755335.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla HTC One M8 w serii Invisible Case znajdziecie 3mk FlexibleGlass 3D, 

ze szkłem hybrydowym na przód i folią 3mk 3D na tył. Substancja klejąca w naszych 

produktach jest zaprojektowana tak, aby w żaden sposób nie uszkodzić urządzenia, 

czy nie zostawić śladów :) Michał z 3mk cały czas użytkuje na swojej M8 i jest bardzo zadowolony :D

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
csidzi

Macie może jakieś foty jak to wygląda na telefonie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na Lumii 930, świeżo wyjętej z pudełka wyglądo to fatalnie- tył telefonu po zamontowaniu folii wygląda jakby był czymś ubrudzony, napisy stały się niewyraźne. Poza tym w miejscach łączenia się tyłu obudowy z ramką, gdzie spasowanie nie jest idealne, folia nie przylega dokładnie. Jak dla mnie zbędny i mało estetyczny "bajer", lepiej zainwestować w etui na "plecki", które przynajmniej w jakimś stopniu zapewniają ochronę. Mam tylko nadzieję że, jak tu wcześniej wspomniała koleżanka Paulina, usunięcie folii nie pozostawi po sobie żadnych przykrych efektów.

post-395237-0-84332300-1446590220_thumb.jpg

post-395237-0-28957800-1446590233_thumb.jpg

Edytowane przez DeTeMoto
Nie cytujemy posta poprzedzającego. Grafiki zawsze wstawiamy w Spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up folia 3mk 3D na tył urządzenia posiada delikatna strukturę, która na niektórych telefonach (zwłaszcza czarnych)

może być widoczna tuż po zakończeniu montażu. Dzięki właściwościom półprzepuszczalnym powinna stać się niewidoczna

po upływie 24-48 godzin. Jak to obecnie wygląda u Ciebie?

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem tą folię z tydzień postaram się dodać zdjęcia z oklejania IMAG0069.jpg?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem oklejać telefon i niestety się rozczarowałem. Folia nie jest dobrze wycięta oraz odkleja się z boków telefonu. Proszę o odpowiedź ze strony 3mk, bo być może mój egzemplarz jest wadliwy.https://www.dropbox.com/s/oify3vruz746r3m/IMAG0080.jpg?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up przyczyną tego stanu rzeczy jest obecność warstwy zabezpieczającej nr 3, 

która jest sztywna i podnosi na zaokrągleniach folię. Jej zdjęcie rozwiąże sytuację. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi