Skocz do zawartości
artura2

TV Box m8s plus youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Tv box m8s plus. Box działa idealnie i szybko jest to odtwarzacz multimedialny hd. Mam jednak pytanie na które internet mi nie odpowiedział. Jeśli korzystam z zainstalowanego YouTube, to obraz przy przełączeniu na tryb pełnego ekranu przełącza mi ale... i tu jest problem bo cały ekran to 3/4 ekranu od lewego górnego rogu telewizora...reszta to czarny ekran... a ja chciałbym wypełnienie całego ekranu.Oczywiście nie mówię  o czymś takim jak proporcje materiału są inne itp...android wyświetla się prawidłowo na całości ekranu. Nie znalazłem żadnych ustawień...no możne poza jakością samego obrazu w trakcie odtwarzanego materiału . Czy ktoś wie co należy zrobić aby był full obraz :) ???? W boxie jest android 5.1 TV. Dodatkowo mam pytanie: ekran startowy androida mam po angielsku...jak to zmienić????

Edytowane przez artura2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz mi jak wygląda odtwarzanie filmów na cda.pl w rozdzielczości HD 1080? Mógłbyś sprawdzić i napisać.. Czy jakość obrazu jest ok, czy nie przycina itp. Bede wdzięczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

a ja wszedłem w posiadanie M8S 2GB

od dzisiaj go mam ale jakby ktoś miał pytanka - coś sprawdzić to piszcie.

Co mogę to pomogę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi