Skocz do zawartości
Positive

Wszystkie próby zawiodły, Wi-Fi brak.

Rekomendowane odpowiedzi

Positive

Od początku mojego udziału na forum, nie omieszkałem próbować wszelakich rom`ów. Jedne były lepsze, inne trochę gorsze, ale przeważnie wszystko działało. Ostatnio pokusiłem się na kolejną zmianę rom`u i stała się ta przykra rzecz. Przy włączaniu wifi coś tam chwilę mieli, po czym przełącznik wraca do pozycji off. Przetestowałem przez ostatnie dni chyba wszystkie rom`y jakie znalazłem na forum. Wersje zip i kdz, oczywiście wszelkie baseband`y także. Oczywiście wszelkie formaty robiłem za każdym razem. Czasem różnie zachowywał się wyłącznik od wifi, ale włączyć się go jednak nie udało. Jedyna nowość jakiej doświadczyłem to dodatkowo niedziałający bleutooth. Nie mam już pomysłu co jeszcze mogę zrobić. Może jakiś dawny deweloper lub doświadczony użytkownik miałby dla mnie jakąś radę? :)

Połączony post:

Próby zakończyłem na:

http://forum.xda-developers.com/optimus-l3-l5-l7/development/l7-cyanogenmod-11-t3080967

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Wgrywałeś może kdz z v10 ? Zrób full wipe łącznie z data itd. Potem wejdź w emergency mode i wgraj v10 oryginał, oczywiście jeśli masz teraz jakiś ROM oparty na customie to musisz wrzucić specjalną wersje v10k aby powrócić na stock. ;)

Wysłane z Victara MM

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Pocieszę Cię, słyszałem o takim czymś już, ale chyba na innym telefonie, może l9, i był jakiś fix ;)

<<<<N4>>>>

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    Wgrywałeś może kdz z v10

Tak, chyba nie ma romu, którego nie wgrywałem.

musisz wrzucić specjalną wersje v10k

Robiłem tak (szczerze, to przeczytałem cały dział L7 ponownie, długo trwało, ale mam to w małym palcu teraz), efekt jest taki sam.

Może to problem z kernelem? Próbowałem różnych i zero efektu.

Przeglądałem też dmesg i nie ma nic o wlan, ciekawe.

był jakiś fix

Też to widziałem, ale dla L5 i pliku nie znalazłem. Do L7 nic takiego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Ok, ale czy robiłeś pełen wipe łącznie z data i pamięcią wewnętrzną, wiem że na jakimś etapie przy budowach ROM-ów dla LG był taki problem z Wi-Fi itp. Trzeba było zrobić full wipe gdyż jakieś pliki powodujące błąd zostawały w systemie, nawet format karty SD wchodził w grę. Po takim wipe wszystko działało, nie wiem na jakim etapie są teraz ROM-y dla l7 oparte o nowsze wersje androida, może gdzieś taki błąd się zapakował, cały format, potem specjalny v10 itd. Miałem takie sytuację i jeśli moduł nie padł to jest szansa do wyjścia z tego. ;)

Wysłane z Victara MM

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Tak, dokładnie o ten. :)

Wysłane z Victara MM

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi