Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
krisol54

Dyskusja na temat Androida 6.0 Marshmallow Desire 820

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie, że trochę odświeżę temat, bo w ubiegłym tygodniu nabyłem nowego HTC Desire 820. Telefon od razu miał Androida 5.0.1, na razie po przeczytaniu tego wątku wstrzymałem się z aktualizacją do wyższej wersji. Wszystko działa bardzo dobrze więc pytanie do tych, co aktualizowali i mają już wyrobioną opinię po jakimś czasie: czy warto? Wiem, że trzeba będzie telefon prrzywrócić do ustawień fabrycznych. Czy Waszym zdaniem nowsza wersja Androida w przypadku tego urządzenia jest warta całego zachodu? Ktoś tam pisał wcześniej, że po jakimś czasie telefon z Marshmallow na pokładzie zaczął działać wolniej, niż to było w przypadku lollipopa. Napiszcie proszę jakie widzicie za i przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Warto. Moim zdaniem to najlepszy Android na ten telefon. Nie trzeba przywracać telefonu do ustawień fabrycznych. Używam 820 od wersji kitkat i z wersji na wersję nie musiałem tego robić.

Wysłano z Tapatalk / Sent with Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Duża ilość tych telefonów padał z powodu softu 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87
    Napisano (edytowane)

No niestety HTC bardzo się postarało, żeby zdenerwować właścicieli 820 i zapewne też innych. Mam taki telefon właśnie na serwisie i jest tragedia. Powolny jak cholera. Pamięć pełna mimo braku zainstalowanych aplikacji. System zajmuje 10GB i ciągle się resetuje. Macie może RUU KitKat?

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

U mnie działa

Wysłano z Tapatalk / Sent with Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kga1
    Napisano (edytowane)

Miałem Desire 820 z MM 6.0 do dzisiaj. Podkusiło mnie go z rootować i uwaliłem go. ROM MM 6.0 nie osiągalny, brak odpowiedniej nakładki na booloadera. Generalnie nie czyta backapu,nie z czytuje ROM-u.zip, zarówno z poziomu twrp jak też HBOOT-a. Są opisy i ROM-y pod KK. Doczytałem się gdzieś że przywrócenie do wersji niższej w moim przypadku KK - można zapomnieć, nie da się. Generalnie jestem w czarnej ........Chyba tylko service pozostaje. Nigdzie nie znajdziecie opisu do HTC Desire 820 z MM 6.0 jak postawić rom, z rootować go itd. Jesli masz 6.0 MM/ Marshmallow / zapomnij o zabawie telefonem.Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc wysłucham wszystkich rad.Może ktoś wie jak grać rom po przez fast boota programem zewnętrznym i jakim?

Edytowane przez kga1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 6.0 i zrobiłem root, wszystko śmiga jak należy, więc to nie wina MM tylko coś źle zrobiles

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Co złego jest w androidach 5 i 6 na 820-kę, że ludzie wracają?

Mam obecnie 4.4.4 i usiłuję wgrać 5-kę lub 6-kę. Wyczytałem, że nie ma powrotu w dół. Teraz zastanawiam się nad sensem wgrywania nowszego softu. Czy te wyższe źle działają, że ludzie chcą niższy wgrać?

Telefon będzie dla mało wymagającej osoby, która ma obecnie s3mini z 4.1.2 problem w tym, że przestała działać na nim apka bankowa. Wprowadzili nową, wyłączyli autoryzację dla starej no i stąd problem.

Czy po wgraniu nowszego androida są problemy z telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@guzolot ja nie miałem z 6 nigdy problemów. Ja bym nie zastanawiał się tylko aktualizował. Coraz mniej jest aplikacji, które wspierając Androida 4x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi