Skocz do zawartości
Boss

Nagrywanie dźwięku i/lub obrazu po jego wykryciu

Rekomendowane odpowiedzi

Boss

Poszukuję jakiegoś programu do nagrywania dźwięku. Jakiś fajny dyktafon. Aby skomplikować troszkę to zadanie potrzebuję również aby posiadał funkcję rozpoczęcia nagrywania dopiero po wykryciu dźwięku. Taki mały szpiegowski gadżet.

Potrzebuję również tego samego w wykonaniu wideo. Aby po rozpoznaniu jakiegoś ruchu przed kamerą rozpoczął się zapis wideo.

Mogą to być dwie osobne aplikacje, albo jedna zawierająca oba elementy. W sumie bardziej zależy mi na nagrywaniu dźwięku. Ten obraz to tak przy okazji mi przyszedł do głowy. W markecie jest masę jakiś dyktafonów, ale nigdzie nie widzę nic z opcją VOX. Ani dźwięku, ani obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wątpię czy istnieje coś takiego. musiałoby to nagrywać z jakimś tam opóźnieniem a nie w czasie rzeczywistym

edit: zainteresowałem się jednak i znalazłem SECuRET SpyCam. 7 zł w markecie

Tapnięte z HTC Desire

Edytowane przez mientix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Pod WM 6.5 jest coś takiego do nagrywania obrazu. Ustawiamy telefon/PDA w danym kierunku kamerą do przodu z włączoną aplikacją. Gdy kamera wykryje ruch rozpoczyna nagrywanie. Skoro takie bajery ją pod urządzenia z Windowsem, czemu by nie miały powstawać na Androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak, masz racje. sprawdziłem SECuRET SpyCam i jak dla mnie spisuje się dobrze. pozdro

Tapnięte z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi