Skocz do zawartości
Maszat

Noszenie oraz ergonomia korzystania z N6

Rekomendowane odpowiedzi

Maszat

Witam, już jestem prawie zdecydowany na zakup N6, jednak ciągle zastanawiam się nad rozmiarem. W sklepie telefon wraz z całą blokadą mieści się w kieszeni jednak nie wiem jak wygląda wygoda lokomocji z takim urządzeniem lub zawiązanie buta. Proszę podzielcie się waszymi spostrzeżeniami dodam tylko że planuje kupno jakiegoś etui które zabezpieczy telefon co dodatkowo zwiększy jeszcze bardziej jego gabarety ;/.

Jak nosicie swoje nexusy 6 ?

Czy polecacie jakieś etui które nie wpłynie znacząco na wielkość ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiałem się wielkości Nexusa, ale jakoś szczególnie nie przeszkadza w kieszeni. Do wiązania buta raczej muszę go wyciągnąć bo przeszkadza. Etui posiadam Ringke Slim, które nie powiększa Nexusa aż tak bardzo.

Wysłane z Nexusa 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noszę N6 bez etui i wiąże butu bez problemu. Nie noszę spodni typu skate ani tym bardziej rurek i normalnie w kieszeni się mieści. Czasami noszę go w kieszeni kurtki. Na początku myślałem, że noszę telewizor ale teraz tak przywykłem, że nie sprawia mi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jego gabaryty tylko na poczatku wydaja sie zbyt duze. mozna spokojnie zawiazac buta w spodniach o standardowych kieszeniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

Noszę N6 bez etui i wiąże butu bez problemu. Nie noszę spodni typu skate ani tym bardziej rurek i normalnie w kieszeni się mieści. Czasami noszę go w kieszeni kurtki. Na początku myślałem, że noszę telewizor ale teraz tak przywykłem, że nie sprawia mi problemów.

Uważam dokładnie tak samo.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Powiem Ci tak sam przesiadłem się z 5.2 cala lg g2. Bałem sie braku możliwości obsługi jednym palcem że będzie duży i nie wygodny. Ostatecznie leży lepiej w dłoni łatwiej obsługuje się go niż g2. W kieszeni jest dobrze bo tył ma ściętą góry i dół co nie powoduje takiego wypychania spodni. Ogólnie jestem mega zadowolony i rozmiaru mimo że jest wielki w porównaniu do np. Note4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

Ja też dodam swoje trzy grosze. Przed zakupem też się bałem rozmiaru, chodziłem po sklepach, mierzyłem, sprawdzałem a teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu. Internet i nawigacja na tym telefonie to po prostu poezja. W spodniach nie przeszkadza (przednia kieszeń) a teraz jak doszły kurtki to w ogóle nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jedną sprawę trzeba postawić jasno. Obsługę tego telefon jedną ręką trzeba włożyć między bajki (co akurat mi nie przeszkadza). Trzeba nim mocno żonglować, co szczególnie bez case'a tylko prosi się o upadek. Od siebie polecam PIE na którymś z boków (ja mam na prawym + wyłączone przyciski nawigacyjne)

Po zmianie DPI na 500 jest świetnie. Teraz N4 wydaje mi się taki mały, i treści jest na nim malutko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maszat

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, przekonaliście mnie :). Zobaczę czy cena telefonu jeszcze trochę spadnie i biorę go :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się waham i zastanawiam.. Mam teraz Sony Z2 - rewelacyjny telefon, ale szukam czegoś większego, wygodniejszego do przeglądania Internetów.

I mam 2 typy.

Motorola Nexus 6 i Hujawej 6p.

Teraz pytanie, czy Hujawej jest dużo lepszy (o ile w ogóle jest lepszy) od N6? Co warto kupić..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi