Skocz do zawartości
Maszat

Noszenie oraz ergonomia korzystania z N6

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo lepszy nie, ale w wszystkim ma coś lepszego. Nowszy, bardziej biały AMOLED, Snap 810 (64 bity, kiedyś może będzie robiło różnicę), lepszy aparat (ale bez optycznej stabilizacji obrazu), szybszy ram, dłużej będzie miał apdejty.

Na minus: brak bezprzewodowego ładowania, nie obsługuje quick charge (ale ma coś innego, prawie tak samo wydajnego), jest tak samo wysoki przy mniejszym ekranie.

No i cena w Europie... Ja nowego N6 kupiłem niedawno za 1800zł.

Design to rzecz subiektywna ale Motka podoba mi się bardziej.

Co do ergonomi - już przyzwyczaiłem się do N6 i dziwnie używa mi się mniejszych telefonów. Niedługo przyjdzie mi case Slim Armor i zobaczę jak wtedy będzie z trzymaniem.

Edytowane przez Lawstorant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena na duży plus, to na pewno.

Chciałem dziś pooglądać sobie te Nexusy, wziąć do ręki, przymierzyć. , niestety nie mogę we Wrocławiu ich zlokalizować. Ani w MediaMarkt, ani w saturnie, ani w RTVEUROAGD.

Nigdzie ich nie ma...

Edytowane przez DonMajorro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

@up 

Zrób rezerwacje na N6 w media expert

Edytowane przez TorGal17
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@DonMajorro Ja ostatni raz widziałem je we Wrocławiu w RTV Euro w Koronie, był tam na wystawie. Ale teraz może ich już nie być...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laik90

Czy używając endo na N6 jeżdżąc na rowerze/ biegając. chodząc telefon może wypaść z kieszeni? Chodzi mi tu głównie o jazdę na rowerze ze względu na pedałowanie? Jest z tym jakiś problem czy nie? Mam G2 i mieści się w kieszeni, gdyby przesiąść się na N6 byłby problem czy nie? Przyznam, że polubiłem duże wyświetlacze...a jeszcze AMOLED i czysty android...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Pewnie jest i to duża, mi kilka razy wysunął się podczas jazdy autem tylko nie wiem czy to wina kieszeni czy telefonu? Swoją drogą to raczej każdy jest w stanie wypaść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

Ja jeżdzę rowerem i niestety nie ma szału z n6 ale da radę się przyzwyczaić. Wcześniej mailem galaxy s5 i dużo więcej miałem komfortu. Jesienią używam zwykłych spodni do jazdy i mam kieszeń na udzie (zapinaną)i tam jest wygodnie w miarę , w zwykłej kieszeni udręka. No i waga, w czasach gdy każde 100 gramów przekłada się na twoja moc, dla niektórych waga n6 może być minusem :) więc jak nie jesteś prosem który w swoim powercontrol mierzy każdy Wat mocy to dasz radę się przyzwyczaić.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kinus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi