Skocz do zawartości
Piotrekkk25

Rooty, radia, boot`y dla laika - co i jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy, tematów jest sporo w kwestii którą chciałem poruszyć i jeśli uznacie że post jest do usunięcia to usuńcie ;-)

Więc chodzi mi o to, czy ktoś mógłby napisać poradnik jak zabrać się do "przerobienia" fabrycznego Sensation - chodzi mi o porady krok po kroku od czego zacząć - chciałbym się zacząć już w końcu bawić moim Sensation i jakiś czas temu już na ten temat pisałem ale poradziliście żeby czekać na uwolnienie bootloadera - teraz jak już został uwolniony to na forum wpis że po co to robić bo z XDA lepiej i laik taki jak ja jest w jednej wielkiej kropie :)

Na pewno przy 2-3 razie już sobie załapię co i jak ale pierwszym razem boję się to robić i nie wiem od czego zacząć: bootloadera, roota, radia - nie mam pojęcia i miło by było jak by któryś z Was napisał jakiś poradnik / FAQ.

Myślę że wiele osób by skorzystało jak by zamieścić to w Wiki bo wątki na forum są często dość chaotyczne :).... tak krok po kroczku :)

Z góry dzięki i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey !

Link na tej stronce do revolutionary nie działa, poza tym chciałem już to zrobić to wywaliło mi jakiś błąd.

Jest wszystko w wątku :

No i właśnie po tej dyskusji zaprzestałem próbować bo nie chciałem nic spierniczyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW
    Link na tej stronce do revolutionary nie działa,

Proszę:

Revolutionary

A pisanie że wywaliło "jakiś błąd" nic nie wnosi, bo na 90% ten błąd był spowodowany niewłaściwym Twoim działaniem. Masz na xda szczegółową instrukcję krok po kroku, wystarczy minimalna znajomość angielskiego, moze słowniczek, translator, trochę pracy (w ostateczności kumpel, który zna angielski) i można sobie przejść spokojnie przez wszystkie kroki.

[Guide] to Installing S-off, ClockWork, Root, SuperCID & S-on [03/AUG/11](noobproof) - xda-developers

I naprawdę, żeby uwalić dokumentnie fona trzeba się dobrze postarać.:)

Działaj, a jak trafisz na konkretny problem, którego nie mozesz przejść - zamieszczaj opis i pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pisz na gg to ci pomoge. 3621282

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega Manzinus pomógł mi to zrobić przez GG, łatwo nie było i sam na pewno bym pierwszy raz nie dał rady chyba że z baaaardzo dokładnym opisem ;-)

Koledze serdeczne dziękuję i stawiam browarek !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

manzinus zrób tutka a zasypiemy Cie piwami ;D a może kto pierwszy ten lepszy?

Najlepiej jakby było to zbiorcze root, soff i radio itd... rozumiem angielski i pewnie dam sobie rade. Ale dużo osób bierze smartfony a nie bardzo wie lub boi się spieprzyć coś. Było by fajnie,gdyby tutki na android.com.pl dostawały np forumowe rekomendacje a'la redakcji portalu. Takie jakby bardziej oficjalne. Myśle, że to chyba nie głupi pomysł? Wiem, że na forum jest od groma tego, ale rozsypane a jakby się tak ładnie to ustawiło to by wprowadziło dynamizm na forum a nie powielało by sie stałych pytań jak co zrobić. No chyba... że już takie coś jest... ale nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji na spam, offtop i obecność całkiem przejrzystych poradników temat :zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x