Skocz do zawartości
Martinnn

Czy warto kupić A3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Prosac

źle mnie zrozumiałeś.. chodziło o to ze samsung ma pół giga ramu więcej.. czyli 1,5gb.. tylko dual sim ma 1gb gdzie ktoś wcześniej wspomniał..udanych zakupów !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad telefonem dla żony i rozważam zakup A3.

Obecnie żona posiada S3 mini.

Edytowane przez xdziUnia92
    Temat dotyczy czy warto kupić A3. Nie piszemy tutaj nic związanego z innym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziewal

Ja mam A3 żona S5 mini oba są podobnej wielkości i oba są fajne ale za s5 przemawia większa bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli szuka się telefonu kompaktowego (ok 4,5 cala przekątnej i szerokość ~ 65 mm) z większą ilością pamięci (16 GB wewnętrznej 1,5 GB RAM)  to właściwie na tym polu nie ma dużego wyboru.

A3 lub S5 mini kontra seria Sony Z Compact. Wszystko. W tym segmencie panuje bryndza i brak konkurencji. I wtedy warto rozpatrzyć zakup A3.

W każdym innym przypadku jeśli nie musimy spełnić któregoś z powyższych dwóch warunków nie warto i w takiej klasie za tą cenę można kupić telefony dużo lepsze albo porównywalne tańsze.

Kompaktowe zetki Sony jednymi z najszybszych telefonów i jednymi z najdłużej trzymających na baterii ale też sporo droższymi (tylko stara ale wciąż jara Z1 jest porównywalna cenowo)

Wyświetlacze w Sony są jednymi z lepszych ale imo to nie to samo co Amoled.

W A3 kontra S5 mini to jedynie za A3 przemawia niższa cena i lepszy design. S5 mini jest szybszy, ma lepszą baterię (wymienialną), wyświetlacz i ma bajery (czytnik linii papilarnych itd)

W A3 2016 jest już większa bateria (2300 vs 1900), większy wyświetlacz (4,7 vs 4,5) z większą rozdzielczością (1280x720 vs 960x540) ale jego cena w porównaniu do starego A3 to już duże przegięcie a cena starego A3 już sama w sobie była trochę przegięciem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hoek

Jeśli to komuś pomoże, to narzeczona ma Samsunga A3, poprzednio miała S2+ i jest zadowolona, używa dużo do neta Wifi+3G strony, YouTube, filmy, muzyka i przeglądanie strona www + GPS Endomondo + sparowany bluetoothem z zegarkiem Samsunga. Trochę narzeka na baterię ale wydaje mi się, że jak na to co robi to i tak cud, że bateria trzyma 1 dzień. Jako, że aktywnie spędza czas w plenerze planuje zakup dodatkowej baterii powerbank. Zdjęcia i wideo wychodzą bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mafia35

To samo mogę powiedzieć o mojej żonie. Zmiana s4 mini na a3 2016 to strzał w "10".

Wysłane z mojego Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi