Skocz do zawartości
ziomek90

BlackBerry Priv - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

niko99

No kupiłem ładowarkę na dodatkowo 50zl qc2.0 szkoda ze przy tej cenie się BlackBerry nie pokusił o dodanie w standardzie.

Tak czy siak już zakochałem się w telefonie mimo jego softowych niedociągnięć mam nadzieję że szybko wyjdzie update do 6.0 i będzie dużo bardziej dopracowana od lollipopa

W trenuje casly czas pisanie na klawiaturze fizycznej i jest coraz lepiej tylko wymaga odemnie specjalnego chwytu i można dość przyjemnie pisać na niej i dość szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQ9KFX

Manualnie znalazlo update, zmian nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niko99

poprawili dzialanie kamery przy zdjeciach z mała iloscia swiatla

z tego co widze poprawili jeszcze literowki i ogolnie moj photon chodzi troche szybciej ale zawsze jak

jest jakis update to troche lepiej wszystko chodzi ( na poczatku )  i problem z karta SD i jej wykrywalnoscia

zreszta lista poprawek jak cos  

tu https://www.dropbox.com/s/6ptqnytmmcf4lpu/blackberry-powered-by-android-5.1.1-aac724-aad027-release-notes.pdf?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQ9KFX

Jak wlaczam aparat to zawsze wyswietla, ze wykryto karte pamieci i pyta czy zapisywac zdjecie na karcie, mam to od poczatku. Jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niko99

Hej

nie, tylko raz na poczatku w ustawieniach zmienilem na karte sd zapisywanie i juz nie pytało wiecej razy

robiles aktualizacje systemu i aplikacji aparatu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozglądam się za Privem, ale cena jest po prostu zaporowa na chwile obecną. Myślałem o tym z rynku niemieckiego z klawiaturą QWERTZ - ma ktoś może i jest rzeczywiście z gwarancją, gdzie trzeba w razie ewentualnych uszkodzeń wysyłać?

Połączony post:

W trenuje casly czas pisanie na klawiaturze fizycznej i jest coraz lepiej tylko wymaga odemnie specjalnego chwytu i można dość przyjemnie pisać na niej i dość szybko

Klawiatura w Passporcie jest znakomita, a touchpad to po prostu magia.. Szybko idzie się przyzwyczaić, ja się nie mogę doczekać już swojego priva..

Edytowane przez zetceval
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Jak wygląda sprawa z antenami odbioru sieci GSM? Note 3 i 4 wypadają przeciętnie. Poczciwa E72 wypada dużo lepiej od notesów. Ma ktoś może jakieś porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQ9KFX

Hej

nie, tylko raz na poczatku w ustawieniach zmienilem na karte sd zapisywanie i juz nie pytało wiecej razy

robiles aktualizacje systemu i aplikacji aparatu ?

Po updacie romu i aparatu tym samym problem zniknal, kilka dni temu mialem update 16mb ale nie wiem co zmienil.

Bardzo podoba mi sie przewijanie stron ukryte w klawiaturze, cos na wzor tego w przycisku poprzednich BB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niko99

niby to sa te miesieczne update bezpieczenstwa itd jak dlamnie po tym ostatnim 16 megowym przestał mi sie grzac telefon bo wczensiej to byla masakra tak sie nagrzewal a teraz jest luz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

A jak ogólnie wygląda jakość tej wysuwanej klawiatury? Czuć, że jest ok i nie zacznie skrzypieć za pół roku czy podjeżdża plastikiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi