Skocz do zawartości
ziomek90

BlackBerry Priv - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

niko99
    Napisano (edytowane)

No dokladnie :) i sa same plusy faktycznie bateria :D no i grzanie sie telefonu jest niebo a ziemia

/****UPDATE ****

dzisiaj nowa aktualizacja andka 6.0 sie pojawila, pobieram

Edytowane przez niko99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Trochę czasu już minęło a nikt nic nie napisał :)

Otóż ciekawi mnie jak teraz sprawuje się sprzęt. Lubię takie wynalazki i się zastanawiam nad kupnem. Zresztą zawsze marzyłem o tych droidach z klawiaturą qwerty i ta klawiaturka tutaj jako slider to genialny pomysł dla mnie.

Edit. Jeszcze się zastanawiam czy priv będzie miał androida 7.1?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niko99

hej sprzet dziala swietnie , jest tylko jeden minus grzeje sie reszta jest perfekcyja ( ale niestety to grzanie ja sie przyzwyczailem ale moze przeszkadzac )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Siema. Szkoda, że dla BB Priv istnieje na tym forum tylko jeden temacik... ale mniejsza ;-) Zamówiłem w dobrej cenie taki model i zastanawiam się, czy go rozpakować przesiadając się z iP 6S czy odsprzedać dalej? Jak oceniacie go po jakimś tam okresie użytkowania? Jest szansa na Noughata, coś gdzieś na tem temat potwierdzono? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

Jesli kupiles z ibooda w celu odsprzedazy, to mozesz miec klopot, bo troche ich bylo- skonczyly sie dopiero przed poludniem. Ja kupilem,  o zawsze chcialem go sprobowac, a jak nie podpasuje, to zawsze bede mogl sprzedac i prawdopodobnie na tym nie strace. Po normalnej cenie w zyciu bym nie kupil, bo rynek na nie nie jest chlonny - to nie samsung ;)

edit: chociaz nie ma tego chyba jeszcze duzo na alledrogo z tejze promocji, wiec moze cos tam przytulisz

Edytowane przez mikeman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

Ciekawe czy Priv dostanie Nougata i kiedy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma dostać, ale kiedy to nikt nie wie. BlackBerry jest takie świetne, że od roku nie potrafi wypuścić dopracowanej wersji BB 10.3.3, a z aktualizacją Androida też nie idzie im najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyście mieli wybierać pomiędzy Galaxy Note 4 a Priv'em jaki byłby wasz wybór? :)

Przymierzam się do kupna BB, ale nie wiem, czy może to Note będzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wołał Samsunga, bo obecnie BB to mało popularny producent, więc i wsparcie społeczności małe, a jako producent zrezygnowali z produkcji swoich modeli. Do tego trzeba lubić slidery, a ja osobiście z nimi nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PaweSz

Witam,

Może trochę banalne pytanie ale nie znam się za bardzo ;) Na niektórych aukcjach pisze że telefon jest unlocked. Chodzi o simlocka? Jeśli nie to czym się różnią od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi