Skocz do zawartości
mati888811

Szkło na ekran/etui

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiej firmy macie szkło na ekran w swoich k3? Na allegro widzę że szkło MEGARA ładnie schodzi. Przy okazji posiada ktoś etui firmy IPAKY? Obecnie mam sylikonowe przeźroczyste i średnio mnie zadowala. 

Edytowane przez mati888811

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Miałem iPaky na innym telefonie i byłem zadowolony. Bardzo przyzwoicie i estetycznie wykonane. Ale czasem zdarza się na Ali, ze sprzedają inne etui pod marką iPaky. Z plastikową ramką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@awygo A nie używasz żadnej ochrony na ekran? Ja mam folie, z której nie jestem zadowolony. Trzymałem tel w kieszeni jak zawsze samego żeby się nie porysował. Wyciągam a tam rysa przebiła folie. Na szczęscie ekranu nie porysowało. W moim poprzednim telefonie tj. Lenovo S820 miałem szkło już od nowości i to była rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Owszem, zdarzył mi się taki przypadek. Ale mam folię, a nie szkło, bo zależy mi na matowej powierzchni. Nie widziałem jeszcze matowego szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nycer

Ja mam szkło firmy HOFI. Opakowanie dosyć tandetne, ale szkło jest naprawdę wysokiej jakości. Świetnie wycięte i dopasowane do telefonu,  Do tego krawędzie nie są ostre jak w innych z jakimi miałem do czynienia. Nawet się mniej palcuje od poprzednich. Po prostu rewelacja! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi