Skocz do zawartości
SuperSnajper

lokalizacja telefonu przez My Xperia

Rekomendowane odpowiedzi

gerwazy01

Zresztą nie będę się wyklucał z Panem moderatorem:-) co mi tam, do usunięcia post.

Edytowane przez gerwazy01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Hehehe bez przesady :)

Rozmowę prowadzę jak każda normalna osoba a nie bóg wie kto z łatką "moderatora" :) i w żadnym wypadku nie miałem na celu wykłucać się a jedynie przedstawić własne zdanie- cenię sobie prywatność więc wolę ograniczać żeby pełno jakiś firm trzecich (na dodatek krzak) miało uprawnienia do przeorania mojego telefonu z góry do dołu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcp

Cerberusa używam od wielu lat na rożnych telefonach i potwierdzam, że jest najlepszy. Nawet bez internetu jest duża szansa, że wyślę mi numer obcej karty SIM i lokalizację. Na 4 bliskie mi przypadki zgubienia telefonów 3 wróciły bez problemu, 4 już nie wrócił, ale złodzieja złapali. Niestety taka aplikacja musi mieć szerokie uprawnienia, ja mam zaufanie do cerberusa i nie mam problemu nawet jak przeora mój telefon, cóż takiego tam może znaleźć. Mniejsze zaufanie mam do Googla a i tak używam. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prócz wspomnianych wyżej aplikacji do śledzenia telefonów w przypadku kradzieży sprawdza się również ikol X http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/Można za darmo lokalizować położenie swojego telefonu. Dodatkowo można też lokalizować też telefony swoich znajomych, więc całkiem fajny gadżet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maly odkop, ale uważam trochę smieszna a trochę strasza informacja warta updatu. 24 października 2015 roku napisałem maila (albo zapytanie przez stronę, już nie pamietam) do Sony w związku z problemem opisanym w tym temacie. O sprawie zapomniałem, ale 19 stycznia 2016 roku mi odpisali :poker-face:  Oczywiście przeprosili za długi okres oczekiwania :fuckthisshit: a w odpowiedzi wkleili dużo belkotu o samej funkcji lokalizowania .... między innymi o tym, że na urządzeniach z 2012 i 2013 roku może nie działać poprawnie a wyraźnie zaznaczyłem, że mam Z3C .... Cóż funkcja jak nie działa tak nie działa, ale stwierdziłem, że obejde się bez tego. Za to czas odpowiedzi Sony mnie mocno zaskoczył i to negatywnie .... Takie trudne pytanie zadałem czy o co chodzi .... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No taką widać mają nie za szybką politykę odpowiadania na zapytania klientów :)

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego-poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

no u mnie też tak bylo tyle ze ja czekałem 3 msce na odp

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi