Skocz do zawartości
plejboj

Pierwsza? Konferencja na temat Android

Rekomendowane odpowiedzi

appspirina_logo.png

Witam. Chciałbym zaprosić wszystkich na zbliżająca się konferencję:

Odbędzie się ona: 27 sierpnia 2011 (sobota) w godzinach 09:00-17:45,w Warszawie, w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych (Aula Główna, budynek A) przy ul. Koszykowej 86.

Agenda:

09:00 - 10:00 Rejestracja.

10:00 - 10:30 Łukasz Anwajler: Hello World, rozpoczęcie imprezy, podziękowania dla sponsorów i współorganizatorów. Jakub Kołakowski: prezentacja Google Technology User Group.

10:35 - 11:35 Karol Kuczmarski: Zaawansowane programowanie UI na platformie Android.

11:35 - 12:00 Przerwa, networking.

12:00 - 13:00 Tomasz Młoduchowski: Zanurkuj w Androidzie, część 1.

13:00 - 14:00 Lunch.

14:00 - 15:00 Tomasz Młoduchowski: Zanurkuj w Androidzie, część 2.

15:00 - 15:15 Przerwa, networking.

15:15 - 16:15 Jakub Martenka: narzędzia dla developerów Androida.

16:15 - 17:30 Prezentacja produktów z systemem Android, networking.

Współorganizatorem jest Polish Google Technology User Group. Sama konferencja przeznaczona jest z pewnością dla programistów już trochę piszących na Androidzie. Myślę jednak, że osoby dopiero zaczynające przygodę z programowaniem na mobilną platformę Google również mogą coś z niej wynieść.

Wymagana wcześniejsza rejestracja. Limit 150 osób.

Edytowane przez plejboj
znak zapytania: http://forum.android.com.pl/f33/seminarium-na-temat-otwartnych-platform-mobilnych-android-1014/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam pytanie.

Pojechałbym z chęcią ale nie mam jak :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" Planujemy udostępnić wszystkie materiały, również wideo. Streamingu nie przewidujemy."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy zostaną wysłane potwierdzenia uczestnictwa w konferencji? Zapisało się już więcej niż 150 osób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
D3lta

Dzisiaj, dostałem, potwierdziłem, do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według informacji z oficjalnego kanału wolne miejsca już sie skończyły. W tej chwili trwa weryfikacja zapisanych osób i przemieszczanie listy rezerwowej na miejsca osób, które nie potwierdziły swojej rejestracji. Osoby, które się zakwalifikowały powinny dostać email. Jeżeli nie odpowiedzą na niego, zostanie wykonany do nich telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli pozostaje czekać? Do mnie niestety nic nie przyszło na skrzynkę a zapisywałem się 18.08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja juz tez dostalem potwierdzenie:) Mam nadzieje ze bedzie warto spedzic caly dzien w wakacji na uczelni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzili mailowo 100 osób, więc póki co jest spora szansa jeszcze na dostanie się z listy rezerwowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi