Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] XXKH1 (CSC = OXAKH1) (Android 2.3.4)

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

narazie poużywam tego, modemu na razie nie zmieniałem ale może zmienie na KH3. Póki co czekam jeszcze na modyfikację od Leo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to chyba sobie instalne to KH1 :D

Odkąd kupiłem SGSa, tylko raz zaktualizowałem softa przez Kies na rom od Orange wiec zbytnio jakiegoś porównania nie mam a może być lepiej.

nabazgrane z GT-i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Ja osobiście romu nie zmieniam, ale zainstalowałem modem KH3 i jest lepiej. Poprawił się zasięg na moim routerze i gsm, więc jeśli chodzi o tą kwestię to jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

FIRMWARE: Samsung I9100 Firmware: I9100XXKH3 Online!

Na samfirware już leży KH3 . Ja już wrzucam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie zobaczylem na twiterze, wstrzymam sie z KH1 i czekam,na info o KH3 :D

nabazgrane z GT-i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

mam taki problem z ROMem I9100BVKH1_I9100BVKH1_I9100IDEKH1. Zainstalowałem go przez ODIN'a i wszystko poszło spoko. Kiedy włączyłem telefon to widzę, że moje ustawienia ekranów znikneły, a gdy wchodzę w wiadomości albo kontakty to pojawia mi się następujący komunikat: "Proces android.process.acore został nieoczekiwanie zatrzymany. Spróbuj ponownie" po czym muszę kliknąc na "Wymuś zamknięcie" by to okienko się zamknęło.

Wcześniej miałęm ROM z Oragne KG2 następnie zainstalowałem KG5 i teraz chciałem zainstalować KH1 i takie właśnie rzeczy się pojawiły.

Czy któs z Was wie o co chodzi ? Dlaczego jest ten problem i jak go rozwiązać?

Rozwiązałem problem wgrywając ROM KH1 nie brandowany - teraz już wszystko działa, tak jak powinno :)

A czy ktoś może mi powiedzieć, co trzeba zrobić by wgrać brandowany ROM i by wszystko działało ?

Edytowane przez Sonny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Pojawił się nowy problem - regularnie znikają mi ustawione kontakty jako widgety "znajomy". Czy może ktoś mi powiedzieć jak to rozwiązać ?

Komunikat: "Proces android.process.acore został nieoczekiwanie zatrzymany. Spróbuj ponownie" Znów zaczął się pojawiać. Rozwiązaniem jest zresetowanie (wyłączenie i włączenie) telefonu.

Czy instalacja 3plikowego ROMu może rozwiązać ten problem ? Czy można to rozwiązać jakoś inaczej ?

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi