Skocz do zawartości
Rojooojo 966

Goclever Quantum 400, telefon bardzo wolno działa, chciałbym zainstalować nowy system aby temu zaradzić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Posiadam telefonik Quantum 400 i nie ukrywam ,że na tym androidzie co jest wgrany fabrycznie telefon się troche mulii ... jest do 4.2.2 chciałbym wgrać coś nowszego , żeby go tak ni muliło nie wiem  lollipop 5.1 ? albo 4.4.4 kit kat . Tyle , że na telefonie nie były prowadzone żadne modyfikację zrobiłem roota i niby zrotowało telefon jest wgrany supersu  i sprawdzałem go programem  i tez jest  , ale nie ma recovery  i mam taka prosbe do was jakby sie dalo to wolalbym jakims programem wgrywać . Pomożecie mi ?  wstawiajcie linki jak to zrobić , szukałem na forum tak wiem , że  jest pokazane ale kazdy sposob jest inny albo linki juz nie dzialaja do poszczegolnych plikow . Ja chce to zrobić szybka i latwa metodą z gory serdecznie wam dziekuje.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nieregulaminowy tytuł wątku, poprawiłam go ze względu na krótki staż użytkownika na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"GoClever - TelefonyGoClever QuantumROM-y & Modyfikacje"

do

"GoClever - TelefonyGoClever QuantumPomoc techniczna".

Edytowane przez AALEKSANDRA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

Tu masz wszystko http://www.goclever.com/pl/produkty,c1/smartfony,c8/archiwum,c100/quantum-400,a331.html

Pobierasz aktualizacje do kitkata , instrukcje jak aktualizować masz też tam do pobrania.

ps. Czytać dużo, szukać i działać zgodnie z instrukcją by nie uwalić telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi