Skocz do zawartości
Bride

stock 6.0 MARSHMALLOW - LG G4 H815 (LGUP FLASHER+DOWNLOAD) - NAJNOWSZE WERSJE SYSTEMU

Rekomendowane odpowiedzi

Inną ewentualnością jest możliwość wstrzymania aktualizacji przez LG, ale o tym nikt głośno nie mówił, więc raczej odpada ;)

Był taki news na, uwaga, Gospel Harald. Z dopiskiem "Will Poland cause delay?"

W każdym razie, update przez LG Bridge zadziałał u mnie na egzemplarzu z pierwszej partii dostarczonej do Polski (z oferty w przedsprzedaży). Będziecie uwielbiać tę aktualizację - czas pracy istotnie wzrasta.

Sama aktualizacja zasadniczo ok, choć procek zaczął się bezpośrednio po niej konkretnie grzać. Pomogło wyjęcie baterii.

Z aplikacji nie chciały z początku działać:

1. TuneIn Radio - jakaś przejściowa zwiecha, po paru godzinach ruszyła bez problemu;

2. Spotify (premium) - tu trudniej bo Spotify najpierw długo wisiał, potem uznał po aktualizacji, że to nowe urządzenie i doliczył je do limitu (3 max). Limit przekroczony, więc nastąpił reset pobranych albumów i playlist. Później poszło już gładko, choć ulubione utwory trzeba pobrać ponownie.

Innych bugów na razie nie widzę. I raz jeszcze podkreślę - dużo lepsze zarządzanie energią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makrys

Koledzy czy tą metodą mogę wgrać andka 6 ?

Nie mam rota i mam zablokowany bootloader.

Wersja jaką mam : V10e-260-03

Może ktoś pomoże ?

Przeszedłem z xperii z1 następnie z3 na lgg4.

W modelach sony wg mnie łatwiej było uzyskać roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inną ewentualnością jest możliwość wstrzymania aktualizacji przez LG, ale o tym nikt głośno nie mówił, więc raczej odpada ;)

Oto oficjalna odpowiedź LG Polska na moje zapytanie:

Szanowny Panie, 

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż ze względów technicznych aktualizacja dla LG G4 do Androida 6.0 została tymczasowo wstrzymana. Kiedy aktualizacja zostanie ponownie udostępniona będzie możliwe jest wykonanie przez LG Brigde. Niestety nie dysponujemy informacjami o terminie wznowienia tej aktualizacji.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,

Wojciech Wąs

LG Electronics Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gb500

Ciekawe kiedy wstrzymali w sobotę/niedzielę? Bo ja aktualizowałem przez LGBrigde w nocy z piątku na sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm ktoś w LG nie za bardzo jest doinformowany. Instalowałem piankę wczoraj ok. 12.00 w południe i wsio się zaktualizowało.

Pozdrawiam

Edytowane przez barman.m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

to o co tu chodzi jest wycofana a mozna aktualizowac zarty sobie robia to co maja zrobic ci co zainstalowali tą ferelna aktualizację. U mnie 6.0 wyciszyla telefon i co gorsze nie można rozłączyć połaczenia co jest irytujące przeciez nie będę restartował telefonu aby zakonczyc rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frisky

Potwierdzam aktualizację przez LG Bridge. Telefon kupiony w MM bez brandu. 

Aktualizacja prosta i bezproblemowa z jednym wyjątkiem: na komputerze z Windows 7 nie mogłem dojść do ładu z driverami USB i albo miałem błąd sterownika, albo LG Bridge nie widział urządzenia.

Na pececie z Windows 10 wszystko odbyło się idealnie.

A teraz zobaczymy jak (nie)dopracowany Marshmallow na LG4 :-)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Będziesz żałował że zaktualizowałeś lepiej poczekać do pierwszej łatki do 6.0

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz żałował że zaktualizowałeś lepiej poczekać do pierwszej łatki do 6.0

No niestety nie masz racji marshmallow działa bardzo dobrze, wizualnych zmian wiele nie ma ale działa dłużej na jednym ładowaniu średnio około 50 godzin przy normalnym użytkowaniu dzwonię piszę smsy i przeglądam internet

Funkcja doze działa przy pozostawieniu telefonu w bezruchu przy wyłączonym wyświetlaczu naprawdę można zarządzać aplikacjami w szerokim zakresie, nie działa knock code ale dla mnie nie jest to problem z mojego doświadczenia polecam bo warto poza tym telefon sam w sobie świetny i aparat mega trochę robie zdjęć więc mogę coś o tym powiedzieć jeżeli chodzi o tryb manual bo na innych rzadko robię fotki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Ty mi racji nie przyznałeś ale ja tobie jak najbardziej rację przyznam.

Choć na 5.1 bateria trzymała równie dobrze tak i teraz trzyma o drobinę lepiej.

Ale telefon

- zwolnił

- ma dziwne przycięcia (czasami)

- zdarza się że nie da się rozłączyć rozmowy czerwoną słuchawką

- wolnej pamięci jest mniej o około 500MB (wcześniej było 1.2GB a obecnie jest 700MB)

- Cichszy (niby to  +\ -)

- Knock kode brak (ale obiecane ze wróci więc ok )

Plusów nie będę wymieniał bo poco wymieniać coś co jest na plus...

Lubiących stabilizację telefonu polecam poczekać na aktualizacje do 6.0

Edytowane przez yaris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi