Skocz do zawartości
rycek0

Jakość zdjęć po.najnowszej aktualizacji. 152

Rekomendowane odpowiedzi

NCR

W którym miejscu masz lagi? Telefon rzeczywiście jest bardzo fajny...

Pamiętajcie, że to temat o aparacie. Ew działanie sprzętu wrzucajmy do 2 tematu - Opinie itp

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, mam rozjaśnianie ekranu, ale mi to nie przeszkadza. Lagi czasem przy opuszczaniu górnej belki, czasem przy zmianie poszczególnych pulpitów, tak różnie. Szczególnie na początku po restarcie telefonu

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Na oficjalnym forum.sony jest multum osób z problemem aparatu a sony tylko RAZ! Odpisalo, że badają sprawę, to jest kpina z użytkownikow ich flagowcow.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rycek0

A co mają cały czas pisać to samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

@@piotrzet23 mogli by napisać na jakim etapie są, czy jest to do naprawy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rycek0

Niechcą zapeszać i tyle. Najważniejsze że wiedzą o problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem kilka dni temu Z5 zminiłem "stajnie" z HTC na SONY bo bardzo chwalili aparat że jest taki naj..... koledzy to jest ściema na maxa Z3 robi bardzo fajne foty i to widać bez powiekszania to co zrobili w Z5 to jest nie do pojęcia aby dopuścić do tego i oferować ludziom tak zepsyty obiektyw nie wiem chba z kałczuku go zrobili i się pod temperaturą SNAPDRAGONA 810 wykrzywił !!!

Jestem leko wkurzony bo to nie zabawka za 500zł Testowałem z Samsungiem S6 w sklepie stałem nad nim z 1h, ale tego nie było widać nawet mi do głowy nie przyszło aby sprawdzć że może byćjakiś problem z optyką  nirównym ułożeniem soczewki w stosunku do matrycy bo to jest ten problem. Zdjęcie ostrości nie ma praktycznie nigdzie, popatrzcie na zdjecia z Z3 to się przekonacie. Jak jeszcze z tymi artefaktami mogli by z softem powalczyć i nie kompresować tak mocno to z tym problemem rozmycia po bokach już nic nie zrobią !!!.

Po jaką holere pchali się z 24mm mają najmniejszą matrycę od wszystkiech i zepsuli całe urządzenie teraz to już napradę SONY będzie miało problem.

Nie wiem co zrobić, tak samo jak kolega szukałem dobrego smartfina wodoszczelnego, z dobrym aparatem, a dostałem z jakąś podrubę, Chińczyki już lepiej potrafią zrobić niż SONY.

JAk tak dajej pujdzie to faktycznie SONY zamknie projekty urządzeń mobilnym bo to tylko strata dla nich.

Teraz tylko czekać na pozew zbiorowy jak wkurzonych klientów bedzie coraz wiecej po premierze BONDA, jakby on wiedział że bedzie taki bubel to do filmu wzieli by HTC M9+ i było by super, tylko problem jest jeden nie jest wodoszczelny !!!!

Pozdrawiam Michał

P.S. noszę się  z zamiarem oddania tel. argumętując że ma wade fabryczną.

Edytowane przez _fenix_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

@_fenix_ skąd wiadomo,że nic nie da rady z rozmyciem na bokach? TO wina 24 mm obiektywu? Sony oczywiście mówi, że to niektóre modele mają ten problem... Jestem Ciekaw co oni zrobią w takim wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to dobrze, że moja Z5 nie ma takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi