Skocz do zawartości
ravraj

Facebook nie aktualizuje się

Rekomendowane odpowiedzi

ravraj

Witam. Mam ostatnimi czasy wielkie problemy z funkcjonowaniem facebooka w telefonie. Fakt faktem nigdy nie dzialal on wysmienicie ale w chwili obecnej nie dziala praktycznie wcale... Nie aktualizuje sie, nie pobiera wiadomosci a ja sam do nikogo nic wyslac nie moge. Pytam wiec czy jest to tylko moj problem czy ktos ma podobnie? I jakie jest rozwiazanie?? Fb aktualizowalem do najnowszej wersji i niewiele to pomoglo.. moze to wina ostatniej aktualizacji??

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykasuj jego pamięć a potem usuń z telefonu program. Spróbuj potem reinstalacji. Oraz pamiętaj ustawić go w opcjach synchronizacji, tam gdzie reszta google, pogoda etc... U mnie po aktualizacji nie ma problemów, powiem nawet, że szybciej się synchronizuje i szybciej odpala w zimnym starcie.

---------- Post dołączono o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Spróbuj przenieść fb na telefon, jeśli jest na karcie. Ja na karcie miałem raz kwiatki jak ty. Na telefonie nie zdarzyło mi sie to jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p1t3r
    Witam. Mam ostatnimi czasy wielkie problemy z funkcjonowaniem facebooka w telefonie. Fakt faktem nigdy nie dzialal on wysmienicie ale w chwili obecnej nie dziala praktycznie wcale... Nie aktualizuje sie, nie pobiera wiadomosci a ja sam do nikogo nic wyslac nie moge. Pytam wiec czy jest to tylko moj problem czy ktos ma podobnie? I jakie jest rozwiazanie?? Fb aktualizowalem do najnowszej wersji i niewiele to pomoglo.. moze to wina ostatniej aktualizacji??

to zdecydowanie wina aktualizacji. trzeba było przed aktualizacja czytac komentarze użytkowników. Nie tylko sensation ma z tym problemy. Hero, Wildfire i Legent też. Myślę, że to raczej problem wadliwie działającej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dariot

A ja mam problem innej maści - na wifi Facebook działa wyśmienicie, a na sieci komórkowej wcale, już nie wiem co robić - czyścilem dane aplikacji, instalowałem na nowo, nie pomogło :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej prędkości próbowałeś? Na HSDPA nie działa? Bo na EDGE czy mniejszej to czasmi idzie tak wolno, że człowiek traci cierpliowść. Ale pod 3G i wyżej musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dariot

Mam ustawione GSM/WCDMA auto, a czy gdzieś jeszcze jakieś ustawienia się zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dariot

Najczęściej jest E :( Może dlatego fb nie działa prawidłowo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi