Skocz do zawartości
Aroslav

zacinająca się aplikacja Mapy Google (lagi) na Xperia Z3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna, po ostatnich aktualizacjach androida oraz aplikacji Mapy z moją nawigacją zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Podczas jazdy samochodem po wyznaczonej trasie przez Mapy, strzałka wskazująca moją pozycję na trasie średnio co kilkanaście sekund zacina się, a następnie przeskakuje do aktualnej pozycji. Tak samo dzieje się, gdy dojeżdżam do skrzyżowania lub ronda i muszę wykonać manewr. Powoduje to opóźnienia w wyświetlanej trasie przez co zdarzyło mi się ominąć wyznaczone skrzyżowanie. Próbowałem już przeinstalować aplikację, tzn usunąłem wszystkie dane wraz z aktualizacjami aplikacji (wróciła do stockowej wersji), po czym pobrałem aktualizacje na nowo. Niestety nic to nie zmieniło. 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam!

Połączony post:

Update:

Zrobiłem pełny format telefonu. Przetestowałem Mapy Google na stockowej wersji 9.9.0  - działała prawidłowo. Po aktualizacji  do najnowszej wersji 9.16.2 znowu wróciły problemy z lagami. Ostatecznie usunąłem aktualizacje i póki co wszystko działa płynnie.

Numer komilacji softu: 23.4.A.1.232

Czy tylko ja mam taki problem? Wychodzi na to, że powinna to być wina aplikacji Mapy

Edytowane przez Aroslav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi