Skocz do zawartości
Hedek

Zmiana operatora na PLAY.

Rekomendowane odpowiedzi

Hedek

Witam.. To moj pierwszy temat wiec prosze o wyrozumialosc :) Zaczne od tego, ze moja umowa z T-MOBILE byla podpisana do 13.03.2011. Zauwazylem to dopiero 3 dni temu poniewaz bylem od lutego za granica. Umowa przeszla na czas nieokreslony wiec postanowilem zmienic operatora na PLAY. Zlozylem wniosek o przenesienie numeru przez internet i teraz mam pytanie. Ile to wszystko bedzie trwalo, kiedy dostane nowy telefon i kiedy bede mogl juz z niego korzystac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybrałeś sobie telefon,rozmawiałeś z konsultantem ze strony play.pl?zbyt mało konkretów aby Ci odpowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hedek

Wybralem sobie telefon, a co do konsultanta to jeszcze ze mna sie nie zkontaktowali. Musialem wypelnic przez neta formularz, musialem podac wszystkie dane: PESEL, ADRES, NUMER DOWODU itp. Napisane bylo ze teraz musze czekac na wiadomosc od PLAY czy TMOBILE przeniesie mi numer. Chodzi mi o to ile takie cos trwa bo nie wiem czy mam czekac tydzien czy miesiac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzieś czytałem że do 2 tygodni ale wiesz co lepiej byś sobie zaoszczędził kłopotów i przeniósł numer przez salon byś miał od razu z e-shopem to różnie bywa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hedek

Czyli teraz moge przeniesc przez salon? Jak juz zamowilem przez neta telefon z cala oferta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie bo przez to że tak zrobiłeś jesteś zablokowany coś tam takiego jest .... zostaniesz dopiero odblokowany jak zgłosisz chęć rezygnacji i napiszesz że chcesz jednak w salonie :),ja na twoim miejscu bym już nie zmieniał bo to może jeszcze dłużej potrwać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hedek

Oki to tak zrobie, a zreszta dostalem potwierdzenie zamowienia na emaila no nic to bede czekal. Jak juz wszystko zostanie zrobione dam znac, moze komus to sie przyda :)

---------- Post dołączono o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Wlasnie otrzymalem maila z zmiana statusu zamowienia na WYSLANO. Wiec jutro dojdzie telefon razem z wszystkimi papierami i karta. Numer zapewne tez do weekendu bede mial zmieniony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj DOKŁADNIE Umowę!,żeby nie było niespodzianek bo to forum nie jedne łzy widziało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy kurierze cieżko czytać umowę ale na szybko sprawdź nazwę promocji,nr telefonu itp. ,regulamin masz w necie jak coś :),w razie czego masz 10 dni na zwrot :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi