Skocz do zawartości
superjas

udostepnianie plikow z kompa a android

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

wiec tak.

mam 3 laptopy - 2x win, 1x mac i 2 urzadzenia z andrzejem - incredible s i transformera.

router dlink di524,

na wszystkich lapkach mam poudostepniane katalogi czy wrecz dyski - wszystkie kompy sie wzajemnie widza slysza itd. natomiast zadne urzadzenie z andkiem nie moze sie polaczyc z zadnym z kompow - probowalem przynajmniej kilku menadzerow plikow, kont z haslami i bez, z uprawnieniami i bez, we wszystkie strony dzialalem i dalej nic. na asusie od poczatku nie dzialalo, natomiast na htc do jakiegos czasu a potem klops, jak reka odjal nie dziala ot tak nagle. ja juz nie mam pomyslu, co moge z tym zrobic? poradzcie prosze bo to potrzebne mi jak diabli. i prosze nie radzcie w stylu - uzywaj dropboxa - dropboxa juz mam i uzywam, ale po pierwsze internet czasem umiera nawet w stolycy, a poza tym zalezy mi na transferze.

czy robie jakis idiotycznie banalny blad?

dodam, ze same serwery sa widoczne dla andrzejow, jeno logowanie nie idzie.

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś Cifs Managera z marketu? Program potrzebuje roota, oraz modułu cifs.ko ale rozwiązuje Twój problem. Poszukaj informacji na forum, jest gdzieś opis jak tego używać.

Wysłane z Atrix 4G przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie probowalem, ale nie chcialbym robic roota. zastanawiam sie gdzie lezy blad, skoro potrafilo dzialac wczesniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

ES File Explorer działa bez problemu. Sam z czegoś takiego korzystam jak mi się nie chce telefonu podłączać do PC, a potrzebuje jakiś plik skopiować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    probowalem przynajmniej kilku menadzerow plikow, kont z haslami i bez, z uprawnieniami i bez, we wszystkie strony dzialalem i dalej nic. na asusie od poczatku nie dzialalo, natomiast na htc do jakiegos czasu/w es file/ a potem klops, jak reka odjal nie dziala ot tak nagle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze zapytam, czy przypadkiem hasła nie zmieniłeś wstawiając do niego jakiegoś polskiego znaku? Zdarza się że przez różne kodowania znaków hasło może nie przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, robilem nawet haslo jednoznakowe z cyfra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bleyd1

Zainstaluj sobie Tonido, w telefonie sobie przeglądasz cały zasóbkompa włącznie z tym że możesz sluchać muzy,oglądać filmy itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi