Skocz do zawartości
ZipperV

Duży ekran i bateria, sprawny GPS do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się z prośbą o wybór specyficznego smartfona. Mimo że nie narzekam na moją Z3c to potrzebne bedzie mi drugie urządzenie o innych parametrach. Mianowicie:

- ekran jak największy, 5,5"? Może 6"? Ważna jest też widoczność w słońcu. Rozdzielczość przyajmniej HD.

- bardzo dobry zasięg w podróży zarówno gps jak i gsm.

- bateria która spokojnie wytrzyma dzień użytkowania w trybie nawigacja (chociaż pewnie i tak zaopatrze się w ładowarkę samochodową), godzina rozmów, kilka sms, office, poczta, chwila internetu)

- dobrze gdyby przy dużym ekranie miał jakis rysik jak seria Galaxy Note ale nie jest to wymagane ;)

- parapetry którę uciągna chroma, pocztę i Automapę

- cena do 1000zł, czym mniej tym lepiej.

- nowy lub używany w bdb stanie

Nie ważny jest dla mnie aparat, jakość muzyki, gry, jakość wykonania też nie jest najważniejsza (byle trzymał się kupy)

Jestem też otwarty na produkty rodem z chin. Ale chińskie podróbki, chińskich telefonów to od razu odpoadają ;)

Moje propozycje które wpadły mi do głowy to:

- Honor 4x - ale tutaj interfejs jest słaby (miałem telefon kilka dni), i miałem małe problemy z zasięgiem na 5.0, 3G, 4G, Orange. Czy coś się w tym kierunku zmieniło po aktualizacjach?

- Samsung Galaxy Note 2 - sam nie wiem jak to z nim jest. Opinie różne, ale bateria fatalna.

- LG G Pro - mam watpliwości co do zasięgu gps, stabliności. Ktoś rozwieje?

- Zastanawia mnie Lumia 1320 lub nawet 1520. Ale czy mogę tutaj coś o tym się dowiedzieć?

Z racji iż jestem fanem Xperii i już ich trochę miałem muszę umieścić tutaj Xperie Z Ultra. Niestety nic nie wiem o stabliności, wadach, problemach. Czy ktoś ma/miał to urządzenie i mi trochę oświeci temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luknij na LeTV LE 1s, był poczatkowo po 199$ ale sprzedaje się za dobrze i cena rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Miałem Note 2,jest to bardzo dobry smartfon a bateria nie jest taka zła jak piszą,niestety ciężko dorwać w dobrym stanie i dużo jest podróbek.Co do LG G Pro jest to bardzo egzotyczny model,praktycznie już nie wspierany,do 1000 zł spokojnie dorwiesz G3 w idealnym stanie,niestety GPS w tym modelu często traci na chwilę fixa po czym łapie go znowu po kilku sekundach jeżeli jesteś w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@czamarek

Nie bardzo jestem przekonany do zakupów zza granicy (cła, podatki, gwarancja), model bardzo ciekawy. Czy będzie dostępny w europejskiej dystrybucji? I czy nie ma tak płaskiej nakładki 'ala iOS jak w Honorach?

@@hitman12

G3 fajnie by tu się wpasował. No ale właśnie są te problemy z GPS. A jak w G3 z baterią?

Edytowane przez ZipperV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Na najnowszym sofcie w normalnym użytkowaniu można dobić do 4.5-5H SOT.Możliwe że nadchodzący Marschmallow poprawi działanie gpsa a na pewno będzie poprawa w szybkości działania i wydajności baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coraz bardziej myślę nag G3. A wiesz może czy ten GPS to wada softu czy mechaniczna? Jak jest z ekranem w pełnym słońcu?

Rozważam też zakup GPS na Bluetooth. Jutro skoczę do jakiegoś sklepu "pomacać" G3 bo wizualnie mi pasuje.

A jak jest z przyciskami z tyłu? Ciężko się przyzwyczaić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi