Skocz do zawartości
Łukasz Piwoda

Budzik włącza się z opóźnieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od paru dni mam problem z włączaniem się alarmów w moim telefonie. Otóż budzik włącza się z kilkuminutowym opóźnieniem np. ostatnio włączył się 13 min później niż powinien. Co może powodować taki stan rzeczy? Telefon posiada oryginalnego lolipopa,nie jest rootowany. Pozdrawiam

Edytowane przez bartekc00
    Poprawa nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Używasz jakiegoś programu do usypiania/wyłączania procesów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak,używam clean mastera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem , budzik nie włączał się albo wcale , albo budził z opóźnieniem, zdarzyło się tak kilka razy, odkąd odinstalowałem (5 tygodni temu) CM Seciurity, oraz clean mastera, od tej pory budzik nie zawodzi.

Te dwie aplikacji, prawdopodobnie sprawiały problemy z budzeniem, od 5 tygodni jest dobrze , zobaczę jak będzie dalej, ale myślę , że to było przyczyna tych problemów.

Mam nadzieję  że pomogłem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

To nie wina tych aplikacji bo ja mialem w miare czysty soft do tego z tym samym zestawem aplikacji...i na 9 miesiecy mialem dwa epizody z zaspaniem do pracy. Zawsze konczylem to factory resetem i pomagalo na pare miesiecy. To wina LG i ich softu. Aplikacja budzika sie wywala i nie budzi.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

No, to już wiem, że w moim przypadku to nie jednostkowa sprawa. Też raz jakieś półtora miesiąca temu G3 mnie raczyło nie obudzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

U żony w telefonie mieliśmy przypadek że dwa razy nie dzwonił. (ustawiony 5 min wcześniej niż mój). Wtedy pomagał po prostu restart komórki.

Ogólnie z technicznego pkt widzenia to dzwonienia z opóźnieniem to tak jak by zegar procesora niemiłosiernie zwolnil lub wręcz był niemilosiernie zawalony pracą.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mówicie o systemowym budziku? Bo mnie tydzień temu nawalił Sleep as Android, przy czym nie włączyła mu się tylko ostatnia drzemka  (wcześniej 3 razy zadzwonił jak powinien) i kiedy zerwałam się przerażona o 6.20, telefon cały czas grzecznie informował, że następny dzwonek wyznaczony na 5.57...

Nie mam żadnych usypiaczy, task killerów ani nic w tym stylu. A sam Sleep as Android do tej pory nie zawodził, a używam go od 4 lat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak,akurat ja korzystam z systemowego budzika,akurat dzisiaj zadzwonił o odpowiedniej porze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

...do czasu

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi