Skocz do zawartości
dolsoninio

TIDAL - 2 letnie PREMIUM dla abonentów Play.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dzisiejszą ofertą dla abonentów sieci Play oraz Mixa pozwolę sobie założyć temat.

Dostęp pełnego PREMIUM na 24 miesiące dla wszystkich na umowie za całkowite free, bez kruczków i gwiazdek małym drukiem.

Mocno wchodzą na rynek i na pewno zamieszają, zobaczymy jak biblioteka utworów i ogólne działanie aplikacji.

Na pierwszy ogień widzę brak korektora i brak możliwości importu playlist z innych platform.

Zachęcam do dyskusji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd nie dla wszystkich, ja np. walczę z play już od dnia promocji i narazie bezskutecznie. Mam abonament w play od kilku lat i tu takie szopki :(

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play aktywuje bez problemu TIDALa, ale w niektórych abonamentach trzeba dokupić pakiet "internet tidal" za 5 zł, Sprawuje się to całkiem nieźle, nawet dosyć duża biblioteka, córka sobie chwali bo nie muszą oglądać teledysków z YT i nie zabiera pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TIDAL jest dostępny tylko dla nowych klientów i przedłużających umowę. Jeżeli ktoś ma starą taryfę to na TIDALa nie ma co marzyć.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S5 przy pomocy Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550

@@borus213

Bardzo dziwne rzeczy piszesz.

Nawet sam rzecznik podkreślał że jest dla wszystkich abonentów.

Ja sam miałem umowę podpisywaną ponad rok temu i mogę bez problemu włączyć na Play24

SGS3 LTE & Tapatalk 5.3.8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no to może coś się zmieniło. Druga sprawa, że podczas podpisywania umowy konsultant musi zaznaczyć opcję TIDAL bo jest ona domyślnie odznaczona.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S5 przy pomocy Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety to nie są dziwne rzeczy. Kłamią mówiąc że dla wszystkich. Ja dałem sobie już spokój nie mam siły walczyć z nim. Mam abonament (jestem) w pley już od początku istnienia i niestety nie mogę skorzystać. Dokładny opis abonamentów w regulaminie na stronie. Porostu po tylu latach rezygnuje z ich usług.

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam abonament w play od kilku lat. W tej chwili kończy mi się umowa. Tidal aktywowalem kilka dni temu.Działa bez problemu. Dzięki temu , chyba zostanę w sieci

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

umowę córki przedłużałem w czerwcu i nie było problemu z aktywowaniem Tidala, u siebie aktywowałem też miesiąc po przedłużeniu, załatwiłem sprawę jednym telefonem i to w zasadzie jakieś dwa dni po informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi