Skocz do zawartości
dolsoninio

TIDAL - 2 letnie PREMIUM dla abonentów Play.

Rekomendowane odpowiedzi

NUTKA

Klientów na kartę tez to obejmuje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@NUTKA Na kartę jest płatny.

Edytowane przez Gansterqwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Kilka dni temu brałem telefon na abonament w najnowszej taryfie. Jak mam aktywować TIDAL?

Aplikacja domyślnie zainstalowana. Jakby co nie uruchamiałem jej jeszcze :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

I jak warto to aktywować ? w sumie mam powerampa i karte sd 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Tidal, to Play zaskoczyło mnie maksymalnie. Moim zdaniem trochę źle przeprowadzają akcję reklamowo/marketingową, bo o tym, że mam 2-letni dostęp premium do Tidala, dowiedziałem się po podpisaniu umowy, jak już odbierałem karty sim, smartfona i prawie wychodziłem z salonu :-) Pan pakował mi wszystko razem i wspomniał jakby "na do widzenia" o tym. Ponieważ przez 2 lata byłem użytkownikiem premium Spotify a od roku niestety musiałem zrezygnować (w ogóle nie korzystałem z tego serwisu ani innego) było to dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem ! Gdybym wiedział wcześniej, pewnie nie sprawdzałbym nawet ofert konkurencji. Generalnie nie słyszałem za dużo o Tidalu wcześniej, bo jak wspomniałem, byłem trochę wyłączony z tych spraw. Pierwszą rzeczą było porównanie mojej biblioteki (ok. 140 albumów + 100 pojedynczych utworów) i szok, bo z małymi wyjątkami, Tidal ma wszystko ! Poza tym w Spotify, utwory czy albumy znikały z biblioteki, a przynajmniej tak było jakieś 2 lata temu, i nie sądzę by coś się zmieniło, pewnie nawet ta tendencja wzrosła. To była największa bolączka Spotify. W każdym razie, dla kogoś, kto już dawno płacił za streaming muzyki, oferta Play jest świetna !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Snajpiq

Dla TIDAL w Play można wykupić nielimitowany transfer danych chyba za 5 zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Tak 5zł:

Spoiler

transmisja%20danych.jpg

I to pewnie będzie taka najniższa opłata - w Orange do Spotify jest nolimit za 4,99 (ahh, 1 grosz zysku).

Ogólnie jest to chyba jedyna rzecz, która mnie odrzuca w tego typu streamach - offline mam jednak i swoją muzykę i nie "marnuję" pakietu który mogę wykorzystać na zwykły dostęp do neta.

Ogólnie (do użytkowników nie tylko Tidala): Mocno to nadgryza baterię? Wiem, że to jednak jest ciągłe połączenie z netem (chyba, że zgramy muzykę offline), ale w sumie nigdy nie sprawdzałem ile tak idzie, gdy ciągle połączenie 3G/LTE jest aktywne.

Edytowane przez skolsiwo
    Grafikę ZAWSZE wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W abonamencie premium Spotify jest możliwość ściągnięcia muzyki lokalnie do słuchania off-line, i głównie dla tego zdecydowałem się na premium, a streamingu używałem tylko przy WiFi. Więc te serwisy praktycznie nie wykorzystują mojego transferu.
    Co do Netflix'a to ostatnio (nie wiem czy jeszcze) można było potestowac przez miesiąc za free Polskiego Netflix'a i powiem, że du*y nie urywa. Nie licząc nowości serialowych, których naprawdę dobrych nie jest wcale tak dużo, to reszta biblioteki jest dosyć uboga w stosunku do US. I sporo tytułów nie ma napisów PL, tak że z tym serwisem to jeszcze trochę poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 4.11.2015 o 23:33, dolsoninio napisał:

Dostęp pełnego PREMIUM na 24 miesiące dla wszystkich na umowie za całkowite free, bez kruczków i gwiazdek małym drukiem.

Nie do końca jest bez kruczków czy gwiazdek ponieważ TIDAL cenzuruje teledyski czyli np. niewygodne rysunki czy pokazanie środkowego palca są rozmywane.

Nie wierzącym polecam uruchomić np. video: Avicii, Nicky Romero - I Could Be The One [Avicii vs Nicky Romero] (czasy: 1min, 27sek / 1min, 41sek / 2min, 58sek ) a potem obejrzeć to samo na YT bez cenzury:  https://youtu.be/bek1y2uiQGA

Można też zobaczyć, jak to wygląda:

Spoiler

15212320161109.jpg

Spoiler

15075120161109.jpg

Spoiler

15165020161109.jpg

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER, poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też w lutym dostałem TIDAL'a na przedłużenie umowy, na 2 lata. Mam, korzystam, jest spoko, ale czasem ciężko mi znaleźć odpowiedni gatunek muzyczny, który w danej chwili chcę posłuchać, ale da się przyzwyczaić do tej aplikacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi