Skocz do zawartości
SoriusSam

Po zainstalowaniu androida 2.3.3 nie czyta karty pamięci.

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączając telefon do PC wymusił program Sony Ericsson PC Companion 2.0 aktualizację systemu Android. Po zakończeniu aktualizacji przestał czytać kartę pamięci (microSD HC 8GB). Przez co podłączając telefon do PC pojawia mi się komunikat w telefonie "Włóż kartę pamięci i podłącz ponownie przewód USB" próbowałem wyciągać i wkładać kartę SD ale na nic się to nie zdało. Karta SD w innym telefonie działa poprawnie. POMOCY co zrobić by karta SD działała??!??

Edytowane przez SoriusSam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqq[/WARNT]

skasuj to pomocy! i zacznij chociaż od dużej litery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj kartę sformatować przez komputer programem; SD FORMATTER:) musisz w tym programie ustawić formatowanie na FULL i formatować kartę! Mi pomogło,miałem ten sam problem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sawco

mam podobny problem. Wczoraj odebralem z serwisu telefon z nowym softem 2.3.3.

1.nie moge podłączyc telefonu do komputera: tryb debugowania nie da się wyłączyc tzn wyłącza sie na pare sekund i samoczynnie sie włącza

2.wyjeta karta pamieci pod komputerem jest wykrywana jako pełna, win nie jest w stanie jej sformatowac, program SDformater, ja sformatował, lecz po włozeniu do telefonu cala historia z pelnym dyskiem pojawia sie ponownie, dla sprawdzenia włożyłęm inną karte - to samo

CO począć ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten sam problem z kartą, debugowaniem oraz nie moge zainstalowac hsusb device (przy androidzie 2.1 nie bylo zadnych problemow)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi