Skocz do zawartości
ashman

Słaba jakość mikrofonu w HTC Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

ashman

Witam,

zauważyłem po ok 3 tygodniach uzytkowania HTC Sensation jedna poważną przypadłość. Mianowicie, moi rozmówcy twierdza, że jakość dzwięku kiedy z nimi rozmawiam jest bardzo słaba. Oczywiscie zgłoszenia mam od kilku ludzi i to tylko dotyczy rozmowy ze mna. Zastanawiam sie czy to tylko u mnie takie 'czary' sie dzieja czy może ktoś z Was tez doświadczył podobnych problemów. Oczywiscie soft oryginalny/zaktualizowany. BTW, da się jakość zwiększyć czułość mikrofonu w HTC Sensations ?

Pozdro,

Ashman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiś czas temu na starszym sofcie też spotkalem się z kilkoma uwagami,że mnie słabo słychać,między czasie zmieniłem parę razy oprogramowanie i na razie sytuacja sie nie powtarza,więc wnioski nasuwają się same bądź może inaczej telefon w reku trzymam na co nie zwracałem uwagi...sam nie wiem,heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

U mnie jest ok.

Słaba jakość dźwięku może wynikać ze słabego zasięgu sieci. Więc to może być równie dobrze wina Twoich rozmówców.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ashman

Wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Dostalem takie info od klilku osob, ktore nie mialy problemu wtedy kiedy posiadalem inny telefon.

Pozdr,

Ashman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Dostalem takie info od klilku osob, ktore nie mialy problemu wtedy kiedy posiadalem inny telefon.

Pozdr,

Ashman

Asshan za nie dłógi czas T-mobile ma uruchomić w swojej sieci dla abonentuw którzy posiadają telefon(smartfon) obsługujący usługę HD Voice.(rozmowy w jakości HD. A omawiający przez nas w tym temacie smartfon działający w sieci T-mobile na pewno będzie obsługiwał tą usługę. Więc będzie wszystko ok. Przynajmniej jeśli chodzi o sieć T-mobile. :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asshan za nie dłógi czas T-mobile ma uruchomić w swojej sieci dla abonentuw którzy posiadają telefon(smartfon) obsługujący usługę HD Voice.(rozmowy w jakości HD. A omawiający przez nas w tym temacie smartfon działający w sieci T-mobile na pewno będzie obsługiwał tą usługę. Więc będzie wszystko ok. Przynajmniej jeśli chodzi o sieć T-mobile. :D:D:D

A jeśli chodzi o mnie to słownik kolego musisz przestudiować i to bardzo dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego Twój post wnosi coś merytorycznego do tego wątku. Chyba nie.. A jeśli chodzi o moją ortografię to mam z nią małe problemy. Co nie oznacza że nie mam prawa zabierać głosu na różnego rodzaju forach internetowych. W tym tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jest problem z mikrofonem, sporo ludzi mówi że mnie słabiej słyszy od kiedy mam Sensation a o cichym mówieniu w telefon mogę zapomnieć :-(.

Przełożyłem kartę do starej, poczciwej N95 i od razu podobno idealnie.

Android Revolotion HD 3.0

Ale na oryginale było to samo... nie da się jakoś podkręcić czułości mikrofonu ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie da się jakoś podkręcić czułości mikrofonu ?

gdzieś tu jest podany kod serwisowy odblokowujący zaawansowane ustawienia telefonu.sam popatrz.

Edytowane przez martel06
    edit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi