Skocz do zawartości
EINFACH

E4G - problem z antywirusem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Posiadam telefon Sony Xperia E4g. Wraz z zakupem otrzymałem antywirusa McAfee Mobile Security ważny przez rok. Podczas instalacji konieczne było podanie adresu e-mail. Założyłem konto, ale nie zwróciłem uwagi na hasło (zależało mi tylko na instalacji antywirusa). Na e-mail przysłano mi kod pin. Ostatnio skończyła mi się ważność karty SIM, gdyż zaniedbałem doładowywanie stanu konta. Antywirus zablokował mi telefon, gdyż nie widzi karty SIM i traktuje go jako skradziony. Do odblokowania konieczny jest kod pin z e-maila do którego nie znam hasła ( przy zakładaniu wpisałem byle jakie). Na telefonie nie moge wykonać żadnych operacji. Według mnie jedynym sposobem jest hard-reset. Szukałem sposobów na zrobienie tego, jest do ściągnięcia program. Mam tylko obawy czy ważne pliki w telefonie mają odpowiednie atrybuty i czy nie uszkodzę telefonu w ten sposób. Bardzo proszę o opinię, albo inne możliwości rozwiązania problemu. Z góry dziękuję za pomoc! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakbyś włożył inną kartę sim? Co do e-mail to wpisaleś go z palca? czyli tak jakby nie możesz na niego wejść? Gdybyś miał prawdziwe konto to zawsze jest możliwość zmiany hasła po przez : "przypomnij hasło" lub " zapomniałeś hasła? " i wtedy dostaniesz nowe hasło do konta :)

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi