Skocz do zawartości
lacznik

Brak ciągłego dostepu transmisji danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moim Z3 compact. Telefon nie potrafi utrzymac stałego połączenia z internetem, kiedy jest włączona transmisja danych. Na WIFI internet śmiga wporządku. Ustawienia pobierałem ze strony PLUSA, wprowadzałem ręcznie oraz sciągałem poprzez telefon, ale żadne nie działają poprawnie. Cały czas gdy zatrzymam sie w jednym miejscu np. na Facebooku telefon traci połączenie a gdy zaczym poruszać sie dalej internet z opuźnieniem sie włącza. Liczę na pomoc :)

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dowiedz się czy inni mają problem z internetem z Twojego otoczenia. Mam podobnie, nie tylko ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie wszystko jest OK, mam drugi telefon Xpreia M też w Plusie i wszystko hula normalnie. Przypuszczam, że może to być wina androida 5.1.1, gdy go kupiłem miał antka 4.4 przed aktualizacją nie miałem jak sprawdzić czy chodzi internet, ponieważ nie miałem nano sim. Telefon zaktualizowałem bez karty a najgorsze jest to, że nie mam nawet jak sprawdzic czy to jest moze wina karty czy telefonu bo nikt ze znajomych nie ma telefonu z nano tylko wszyscy mają mikro sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przywróć może ustawienia fabryczne i na karcie pobierz ustawienia internetu z plusa. Ogólnie teraz w plusie wszystko się pieprzy.. Ale niestety zmienić operatora na razie nie mogę. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już będzie ostatecznośc. Jeszcze bym chciał włożyć inną karte i spróbować co bedzie sie działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Mam plusa

Tel posiadam od systemu kk po wszystkie wersje l do najnowszej i nigdy nie miałem takiego problemu

Jest szansa że może być to wina karty

Proponował bym żebyś udał się do plusa i niech to sprawdzą

Połączony post:

Wcześniej też możesz zadzwonić na infolinię i połączyć się z działem odpowiedzialnym za net- niech sprawdzą w systemie jak to wygląda czy też niech wyczyszczą dane karty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@jotwu dzieki za informacje spróbuje tak zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

u mnie jest tak ze mimo wył staminy net mobilny się rozlacza jak zgasze ekran.. na WiFi jest ok

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Telefon zaczął normalnie łapać internet po aktualizacji androida do 5.1.1. Także temat można zakończyć :)

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi