Skocz do zawartości
donfael

Pytania przed zakupem, pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Chciałam się trochę dowiedzieć o tym telefonie, ponieważ pierwszy raz mam dotykowy i zakupiony w plusie zaznaczam, i nie chciałam bym czasem go zepsuć, więc moje pytania..

1. Jak zalogowałam mój gmail to pojawiły się sie w kontaktach jakieś adresy i czy da się ustawić gdzieś żeby mi nie dodawało automatycznie do kontaktów z innych aplikacji jak Skype, Fb, Poczta, itp??

2. Kiedy zainstalowałam Fb i spojrzałam na baterie to był napis czerwony w tym i że dużo mi pobiera, i co to takiego jest jak zaznaczona Ochrona, a jak odznaczę to brak ochrony?

3. Czy znajdę gdzieś dokładniejsza instrukcje? Bo w książce mało, co piszą, na stronie producenta jest po angielsku, a w telefonie mało dokładnie napisane.

Dziękuje, za jaką kolwiek odpowiedź, jak na razie tyle chciałabym się dowiedzieć, jakby coś to jeszcze będę pisała tutaj w zapytaniach.

Edytowane przez Aleksandra
    Zmodyfikowałam trochę tytuł tematu aby mógł się nadać on do szerszego zastosowania - będzie teraz podpięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

1. Wejdź ikonkę telefonu, kontakty, menu i kontakty do wyświetlania. Ustaw sobie tutaj swoje konto gmail. Pamiętaj żeby wszystkie nowe kontakty dodawać zawsze do tego konta. W przyszłości zawsze będą one zapisane i przy zmianie telefonu czy ustawień fabrycznych po zalogowaniu kontakty automatycznie zawsze wrócą.

Dobra edycja kontaktów jest z poziomu przeglądarki na laptopie czy pc. Wejdź na swojego gmail, w lewym górnym rogu zmień na kontakty. Będziesz miała możliwość pełnej edycji kontaktów itp. Wszystko co tam zrobisz będzie automatycznie w telefonie.

2. Tym się nie przejmuj. Aplikacja Facebook jest bardzo ciężką aplikacją. To jest tylko informacja o aplikacjach które troszkę więcej potrzebują mocy. Z czasem tych aplikacji będzie więcej na liście. Jak wcześniej pisałem tym się nie przejmuj honor ma bardzo dobrą baterie.

3. Tu Ci nie pomogę. Poszukaj na Youtube jakiejś recenzji. Polecam @KatarzynaPura ( #####.pl ) jest dość długa prezentacja Honor 7

Coś ode mnie. Jako użytkownik właśnie tego modelu i Samsunga S6 mogę Ci tylko pogratulować bardzo dobrego wyboru telefonu. W okolicach lutego przewidziana jest aktualizacja do androida 6.0 która na pewno da mu kopa.

Powodzenia w poznawaniu świata androida.

S6 EDGE / Tapatalk / Twitter @Pan_droid

Edytowane przez OjciecDyktator
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Gdzie mogę w telefonie znaleźć swój nr??
    2. Inaczej ustawić listę alfabetycznie w kontaktach, usunąć grupy czy schować nazwę nad Grupami, i jak dzwonie do kogoś to nie widać w trakcie rozmowy zdjęcia czemu?

3. Czy są emotki jak się pisze wiadomość (sms) ??

4. Gdzie mogę znaleźć Motywy/Tapety o tematyce Marvel ??

5.  Czemu jak dodaje kontakty to urywają się nazwiska i piszą ze długie są? można zmienić?? 

Z Góry Dziękuje :)

Edytowane przez donfael

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komuś również telefon "skrzypi" w lewym dolnym rogu? Wygląda to jakby ekran nie przylegał w tym miejscu dokładnie do obudowy. Czy jest to coś co może w przyszłości spowodować szkodę telefonu czy raczej zwykła niedogodność z którą można żyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości pougniatałem telefon i faktycznie, w lewym dolnym rogu skrzypi.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha kolejne forum na którym uświadomiłem ludziom tą nieprzyjemną "funkcję" . Przepraszam :c

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jd87

U mnir nic nie skrzypi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jobski

Mój też nie skrzypi

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi