Skocz do zawartości
madhunt3r

[ROM] XXKH3 - Android 2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Kakuś

Czyli jak zrobię sobie baterie % i GPS fix a nie będzie już na telefonie potrzebne CWM to mogę sobie wrzucić tego kernella i zdaje się z tego co wyczytałem wtedy pozbędę się też splash screena i wszystko będzie działać odpowiednio? KERNEL_I9100XXKH3_CL479037_REV02_user_low_ship.tar.md5 wgrać na końcu samo, w odinie jako PDA? Re partition, auto reboot, factory reset i flash lock nie zaznaczać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Witam

Wgrałem KH3 w wersji No Wipe poprzez ODIN'a i wszystko działa dobrze z wyjątkiem jednego drobnego szczegółu. Otóz w klawiaturze SWYPE pytanie "czy dodać wyraz do słownika" jest po norwesku lub jakimś innym podobnym języku.' Czy wiecie co może by tego powodem ? Jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Panowie a ja mam taki problem(rok 3 plikowy+factory reset)po wgraniu od razu sprawdzilem jak z otwarzaniem filmów i przy podlaczonych sluchawkach nie mogę wlaczyc dźwięku 5.1 mam komunikat ze do odbioru dźwięku 5.1 potrzebne są podlaczone sluchawki a mam podlaczone nic nie grzebalem w ustawieniach dźwięku wiec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie z kolei ostatnio pojawił się taki problem że "coś" mi ssie baterię. Nigdy nie miałem problemów z tym romem i bateria długo trzymała a od niedawna po pozostawieniu SGS2 na noc (wi-fi, bt, synchro itd powyłączane) stan baterii potrafi zejść do 30% :E Robiłem zwykły reset poprzez wyjęcie baterii ale nie pomaga, HR nie chciałbym robić ze zwględu na możliwą utratę postępów w grach AngryBirds oraz Asphalt 6 :D

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam pytanie kilka dni temu wrzucilem ten rok i byli wszystko ok bateria przez 3godz 1-2% teraz jest tak ze nie mam nic zainstalowanego to co byli na początku po wgraniu tomu a bateria 30% w 4godz o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

^Pisałeś to na jakimś odlocie, translator nawalił, o co Ci chodzi? :D Może jaśniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my BYLI, my PRZYSZLI, my POSZLI :E

Sorki za OT ale musiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki ale pisalem na szybko w pracy kilka dni temu 3-4 dni wrzucilem ten rom nic nie instalowalem bo chcialem zobaczyć jak będzie z bateria i wszystko wygladalo ok 1-2% w 3 godziny natomiast dziś po naladowaniu fona w 4 godziny 30% o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj mój wcześniejszy post, miałem to samo ale po długim czasie coś zaczęło mi ssać baterie - nawet po resecie SGSa. Nie chciałem robić FR ale niestety musiałem (tyle grania w Angry Birds i wszystko poszło się je****) i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi