Skocz do zawartości
madhunt3r

[ROM] XXKH3 - Android 2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Wersja NON-WIPE:

PDA: XXKH3| Modem/phone: XXKH3| CSC: OXAKH3

Download: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

XXKH3 Stock Kernel: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Password: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a ten karnel z paczki z romem to sie nie nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokser
    czyli wchodze do CWM i daje flash update i potem wybieram plik *.zip ? chyba nie bardzo. Moja procedura wyglada tal ze wchodze do CWM daje clockworkmod i mi sie reebotuje telefon do trybu recovery. wtedy wskazuje paczke z karty SD i wywala na czerwono napis ze brak sygnatury. Co zle robie ?

Musisz wgrac przez czerwone recovery nie przez niebieskie, czyli przedewszystkim musisz wgrac roota do kh3 (wgrywasz przez odina jako PDA ---> http://forum.android.com.pl/f168/17-08-2011-cf-root-v4-1-ke2-7-8-kf1-2-3-4-kg1-2-3-5-6-7-kh1-3-su-bb-cwm4-72235/ i wtedy otrzymasz wlasciwe cwm :);)

Powiedzcie jak z bugami w tym romie chodzi o opoznienia blokady i odbieranie polaczenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavco

Chłopaki a jak bateria ?? Ile % przez noc zjada ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tierr

ok to powiedz mi co zrobilem zle. Wgralem KH3 odinem. Nastepnie zrobilem roota, po czym przywrocilem stockowy kernel z KH3. Teraz wchodze w aplikacje w CWM Managera i klikam na ClockWorkMod (Reboot into ClockWorkMod recovery) i system sie restartuje z niebieskim recovery. Co zrobilem zle ? A co do tego ze nie wszedl bym w aplikacjach w CWM to cos zle napisalem ? Gdy nie zrobisz roota to wogole nie ma tej aplikacji przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    ok to powiedz mi co zrobilem zle. Wgralem KH3 odinem. Nastepnie zrobilem roota, po czym przywrocilem stockowy kernel z KH3. Teraz wchodze w aplikacje w CWM Managera i klikam na ClockWorkMod (Reboot into ClockWorkMod recovery) i system sie restartuje z niebieskim recovery. Co zrobilem zle ? A co do tego ze nie wszedl bym w aplikacjach w CWM to cos zle napisalem ? Gdy nie zrobisz roota to wogole nie ma tej aplikacji przeciez.

Wgrales stokowy kernel. Przez to nie masz CWM recovery

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokser

1) Wgraj kh3 potem wgraj root z w/w mojego linka nie wgrywaj stockowego kernela bo wlasnie on ci przywraca recovery 3e

2) vol up + srodekowy klawisz + power ---> otrzymasz cwm i za pomoca niego wgraj to co chcesz ;)

3) reebot = efekt koncowy

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi się, wydaje się coś internet gorzej działa.. Tak jakby dłużej łączył..btw. forum coś nie działa dziś za bardzo czy coś u mnie nie tak? Mam, ze nie może się.połączyć, cos wczyta a później znowu pusta strona. zarówno przepisz tapa jak i stronę:/

bateria wstępnie wydaje mi się, ze sporo lepiej w porównaniu do kf2 i kg5 wgranych przez kiesa.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

W antutu wynik delikatnie ponad 5700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W antutu wynik delikatnie ponad 5700

U mnie na MIUI KH3 ,nieco ponad 6000

221.jpg