Skocz do zawartości
madhunt3r

[ROM] XXKH3 - Android 2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem KH_ i muszę powiedzieć ze bateria trzyma dłużej w stosunku do środkowych dwóch romów z Orange (tylko te dwa miałem). O momentu odparcia ładowarki czyli chwilkę przed północą zeszło mi do rana chyba 2-3% (wo-fi, BY, GPS i auto synchro wyłączone). Z nowości widzę animacje otwierania nowych okien w przeglądarce i słownik podpodczas pisania który czasami irytuje podmieniajac słowa których nie ma w słowniki itd.

Póki co jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi już dwa razy ten rom zrobi taki numer, że zamienił dzwięk w głośnikach, a mianowicie wszystkie dzwięki zamiast z głośnika tylnego leciały z głośnika przedniego, tego od rozmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj mam KH3 no wipe i jak do tej pory jestem miło zaskoczony.Przez noc nie zeszło mi ani % i dodam,że miałem włączony GPS i 3G(bez transmisji danych),bo zapomniałem wył.Przy KG6 miałem przy tych samych parametrach 4% zużycie bateri,a więc jest jakaś różnica.Rom szybki,lagów nie zauważyłem-jednym słowem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz włączone oszczędzanie energii systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie,nie mam . Kiedyś włączyłem to i coś mi nie leżało-olałem tą funkcję i mam nie aktywne oszczędzanie energi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale teraz doszła nowa funkcja oszczędzanie energii SYSTEMU, a nie oszczędzanie energii ogólne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie dopiero teraz po twojej podpowiedzi widzę i dzięki,bo pewnie nigdy bym jej nie dostrzegł-ślę browarka :super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale przy włączeniu tej opcji wyraźnie animacje wyświetlacza zmniejszają ilość klatek co daje niezbyt pięekny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

Ta opcja wyglada mi na niezbyt gotowa. W opisie sa odniesienia do pozycji (ilosc rdzeni, szybkosc renderowania), ktorych nigdzie nie da sie przestawic. Cos tam pewnie tnie, ale nie wiadomo co i na jakim poziomie. Z reszta jakie znaczenie dla oszczednosci ma szybkosc renderowania, skoro telefon rozladowuje sie przy wygaszonym ekranie, a przy wlaczonym to wlasnie sam ekran wyzera akumulator w dzikim tempie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi