Skocz do zawartości
Gość fredek7

Ustawienia własnych dzwięków

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej przenosi cię do strony HTC i ich dzwonków . Swój dzwonek szukasz w liście dzwonków przewidzianych przez system są tam alfabetycznie więc dobrze poszukaj jeśli robiłeś to jak podane jest w 1 poście .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie przenosi mnie to htc sense bo nie mam tam konta....

czyli koniecznościa jest zalozenie tam konta tak??

---------- Post dołączono o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

zalozyłem konto na tym htc sense, wziolem WIĘCEJ, zalogowąłem sie na telefonie na moje konto..... no i wyskakuje dlugaaa lista dzwonkow do wyboru zeby sobie sciagnac.....

czyli wychodzi na to ze lipa bo nie mozna przypisac wlaasnego dzwonka na sygnał wiadomosci.....

ktos probowal wogole??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz opis dokładny jak robić w pierwszym poście i nie p.... że nie da się ten sposób działa na wszystkich z telefonami z androidem .

HTC SENSE jest nakładką na pulpit , wybierając / WIĘCEJ / przenosi Cię do dzwonków na HTC HUB .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom ok masz racje, zrobiłem tym sposobem tworzenia folderów jak w poście 1. i rzeczywiście działa jak trzeba:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ja tez mam problem odnosnie wstawienia swojego dzwonka do wiadomosci!!! gdy wejde w dzwonki wiadomosci(smsów) to mam tam tylko liste dzwonków fabrycznych a gdy wejde w muzyke tam mam swoje wgrane dzwonki ale tam moge tylko ustawic dzwiek dzwonienia a nie esemesów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecę program Play Music do pobrania z Android Market, wstawiasz do niego mp3, które masz już w telefonie i możesz dowolny kawałek wyciąć i utworzyć dzwonek telefonu, sygnał powiadomienia, alarm (aplikacja sama dodaje utworzony dźwięk do listy dzwonków i nie trzeba żadnych folderów tworzyć). Tylko nie wiem jak u konkurencyjnych operatorów, czy działa tak samo. Ze swojej strony mogę śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@chłopiec masz wszystko w pierwszym poście przeczytaj dokładnie

@Mundek86 po co kolejny program i zajmowanie miejsca w telefonie skoro można to zrobić w ten sposób zmuszając system aby korzystał z tych dźwięków które mu dajemy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, u mnie nie ma możliwości zmiany dzwonka dla smsow, próbowałem tak jak na pierwszej stronie i nie działa.

/sdcard/media/audio/alarms/ (alarmu)

/sdcard/media/audio/notifications/ (powiadomienia)

/sdcard/media/audio/ringtones/ (połączeń)

/sdcard/media/audio/ui/ (dźwięk interfejsu)

Pojawiają mi się tylko dzwonki te które dałem w połączeniach a w powiadomieniach nie ma ich mimo że też je tam skopiowałem. Wgrałem tam też w formacie ogg i też w powiadomieniach nie ma tego dzwonka, są tylko domyślne. Próbowałem tez skopiować mp3 do /System/media/audio/notifications/ ale pojawia się info ze readonly...

Wiadomości / Ustawienia / Powiadomienia / Dźwięk powiadomienia

U mnie nie ma takiej opcji Screen:

post-87626-14255700090149_thumb.png

tam w "Wybierz dzwonek " tez klikałem na wybór dzwonka i nie ma tego co dałem w formacie mp3;/

Menu / Personalizuj / Dźwięk powiadomienia / tu ustalamy dodatkowo jaki dźwięk do czego

A tej opcji jeszcze nie znalazłem, gdzie jest Personalizuj??

Po wgrywaniu mp3 na kartę w tych folderach uruchamiałem ponownie fona ale też nie ma ich tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałem już, telefon: Samsung galaxy s 2.3.4 Juwes Smart editon v5.0

częściowo ta metoda działa, ponieważ pojawia mi się dany utwór mp3 w wyborze dzwonków dla połączeń ale już w powiadomieniach nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi