Skocz do zawartości
Gość fredek7

Ustawienia własnych dzwięków

Rekomendowane odpowiedzi

w opcjach Menu / personalizuj / nie mam czegoś takiego jak "Dźwięk powiadomień:. J?est tylko: Profile, Tapeta ekranu głownego, Tapeta ekranu blokady i domyślny dzwonek (dotyczy połączeń głosowych i tu nie mogę zaznaczyć żadnej opcji typu "domyślny")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tapiesz na tą ikonkę po prawej stronie od napisu Telefon i tam na samym dole masz opcje dźwięków i tam się zmienia dźwięk powiadomienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szarek

Stworzyłem /sdcard/media/audio/ui/ (dźwięk interfejsu) i dodałem w nim plik MP3. Nie pojawiał się nowy inteligentny alarm mimo, że inteligentne alarmy są przechowywane w analogicznej ścieżce /system. Poza tym widziałem tam inne dźwięki, jak on rozpoznaje co ma być inteligentnym alarmem a co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dźwięki UI są powiązane z konkretnymi aplikacjami i dodanie ich nic nie zmieni bo aplikacje wymuszają konkretny dźwięk. Aby zmienić dźwięk musisz skasować oryginalny z system/../../.. i na karcie dać o takiej samej nazwie i rozszerzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich których dotyka problem dzwonków, które nie są widoczne w powiadomieniach itp.

Dzwonki wrzucacie zgodnie ze ścieżkami z OP. W niektórych urządzeniach foldery są dostępne bezpośrednio na sdcard, tzn np. w SGS3 jest bezpośrednio folder Notifications, Alarms, Ringtones.

Wrzucacie tam pliki. Następnie wchodzicie w telefonie w Ustawienia -> Menedżer aplikacji -> Wszystkie i szukacie "Przechowywanie multimediów" lub "Media storage". Klikacie i "Wyczyść dane". Restart telefonu i macie swoje dzwonki w ustawieniach dźwięku dodane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djoaza

Witam posiadam HTC Wildfire S z ROM Marvellous CM 10

Jak wgrać dzwonki. Tworzyłem foldery ale to nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Foldery tworzą się same. Dziwne, że ich nie masz i, że nie możesz żadnego ustawić. Ja mam ten ROM i dzwonki są tam, gdzie powinny być.

Media>audio>ringtones

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam trochę inny problem. Po zrobieniu jak pisano jest ok ale.... pracuję w hałasie i mam włączone wibre i dzwonek i tu jest problem. W andku wibra w sms działa tylko raz. Nie zależnie jak długi jest dzwonek działa tylko jeden sygnał i koniec. Nieraz nawet nie poczuję że coś przyszło. Tak mam zarówno na moim i córki G300 jak i żony LG p970. Da to radę jakoś zmienić żeby np dawał ze 4-5 sygnałów wibrą? W nokiach które używałem kiedyś długość wibry była proporcjonalna do długości dzwonka lub dźwięku a w andku mi tego brak co jest trochę uciążliwe....:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi