Skocz do zawartości
jezyk32

Jak włączyć desire Z bez użycia przycisku power?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, niedawno kupiłem HTC desire Z, i dzisiaj coś się stało z przyciskiem odblokowywania i wlaczanaia telefonu, a telefon jak na złość się rozładował. Jak włączyć Zetkę bez używania przycisku power? jest jakikolwiek sposób, proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GaneQ

wyjmij baterie może telefon ci się samoistnie resetuję a wtedy przycisk power nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę sie pod temat - jak umozliwic odblokowanie telefonu touchpadem... Mam defaultowo wszystko z PLAY, nie zdejmowalem zadnego roota ani nie odblokowalem bootloadera (o ile sie da) bo nie wiem jeszcze jak to zrobic:> ale strasznie mnie irytuje wciskanie tego guziczka na gorze...

Powiedzcie, ze da sie to jakos przestawic:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podepnę sie pod temat - jak umozliwic odblokowanie telefonu touchpadem... Mam defaultowo wszystko z PLAY, nie zdejmowalem zadnego roota ani nie odblokowalem bootloadera (o ile sie da) bo nie wiem jeszcze jak to zrobic:> ale strasznie mnie irytuje wciskanie tego guziczka na gorze...

Powiedzcie, ze da sie to jakos przestawic:)

Z tego co się orientuje to musisz mieć root'a żeby móc odblokować telefon touchpadem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz miec roota, zainstaluj odpowiedni program ktory zastepuje lockscreen, czesto te programy oferuja tą funkcje np.

Agile Lock :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety sprawdziłem Agile Lock'a na romie MIUI , odblokowanie trackpadem działało tylko wtedy gdy miałem zaznaczoną opcję w ustawieniach ROMU sam program AL jako tako nie posiada tej opcji mam płatną wersję wykupioną ale... mogę się mylić :)

Za to przetestowałem WidgetLocker Lockscreen (również full wersja) co prawda nie działa na Desire Z wybudzanie trackpadem , ale można wybudzić klawiszami głośności(bynajmniej u mnie to działało , nawet po wyłaczeniu opcji w ustawieniach systemowych)

Edytowane przez ghost203

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HC0

Witam, otóż mój problem tkwi w źle już działającym klawiszem do odblokowania ekranu. Muszę go bardzo mocno nacisnąć by móc włączyć ekran i go odblokować. Wiem, że w niektórych ROM'ach jest zmieniony klawisz odblokowania na ten środkowy pod ekranem i tu rodzi się moje pytanie - czy jest jakaś aplikacja która umożliwi mi zmianę tego klawisza bez konieczności zmiany całego ROM'u ?

Edytowane przez HC0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucent

Jaki ROM? ROOT-a masz?

Edytowane przez lucent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glass2

Awaryjne uruchamianie Zetki bez przycisku power:

Potrzebujemy mieć zainstalowane sterowniki do zetki i adb

1. Podłączamy Zetke do komputera przez kabel USB

2. czekamy aż zainstalują się sterowniki lub pojawi się w menadżer urządzeń: Android USB Devices-> My HTC

3. uruchamiamy konsole

4. wpisujemy w konsole: [ścieszka do adb]\adb.exe reboot

W tej chwili znika dioda od ładowania i włącza się ROM.

Nie wiem czy ten sposób zadziała na stocku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi