Skocz do zawartości
dorciaq

czy mozna dokupić pakiet internetowy w abonamencie stan darmowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podpisałam ostatnio umowę w Playu na abonament stan darmowy nie myśląc o tym że potrzebować będę internetu dlatego nie wziełam all inclusive. Ostatnio jednak sytuacja się zmieniła (zakup nowego telefonu) i tego internetu potrzebować jednak będe...wiecie czy można sobie taki pakiet internetowy dokupić? ile to kosztuje? i jak bardzo mniej korzystnie to wyszło nie biorąc od razu all inclusive? help me:)

---------- Post dołączono o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

aaaa i jeszcze dopytam... GPS na telefonie korzysta z internetu? to płatna usługa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sobie dokupić ale ja na twoim miejscu bym zmienił abonament różne cyrki android robi możesz zmigrować na te nowe taryfy

Czytaj

PLAY nie oszukuje klientów!!! | Tako rzecze Rzecznik Play

a tu taryfy

Zmień na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za gps nie płacisz, ale niektóre nawigacje, np. Naviexpert korzystają z internetu podczas jazdy, reszta pobiera mapy raz i potem z nich korzysta, nie korzystając z neta ;).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trzeba migrować tylko zajrzeć na play24.pl i właczyć sobie pakiet który się chce.Ja mam 200mb i póki co mi wystarcza bo więcej siedzę na WIFI.Stan Darmowy 49zł-taki sobie wybrałem+ZTE Blade za 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy można już po podpisaniu umowy na Stan Darmowy zmienić taryfę na All Inclusive? nie zapłacę za to kary?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można migrować ale tylko na wyższy abonament niż masz i bez ceny promocyjnej

tu info

Zmień na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyric
    Nie trzeba migrować tylko zajrzeć na play24.pl i właczyć sobie pakiet który się chce.Ja mam 200mb i póki co mi wystarcza bo więcej siedzę na WIFI.Stan Darmowy 49zł-taki sobie wybrałem+ZTE Blade za 99zł.

Może i starcza, tylko ostatnio cyrki się dzieją z ilościa pobieranych danych więc jak Ci więcej pobierze to możesz się liczyć z rachunkiem 1k zl. w all inclusive ten problem nie wystąpi, gdyż po przekroczeniu pakietu nie są naliczane dodatkowe koszty tylko prędkość zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Można migrować ale tylko na wyższy abonament niż masz i bez ceny promocyjnej

tu info

Zmień na lepsze

u mnie jest jeszcze taka sytuacja: jestem jeszcze w orange i dopiero za dwa miesiące wdroży mi się to co ostatnio podpisywałam w playu, więc jeslibym teraz chciała jeszcze zmienić taryfę ze stan darmowy 29 na All Inclusive 39 to będzie nadal obowiązywało mnie to "super przejście do play" a wraz z nim dodatkowe minuty, jeśli jeszcze nie jestem teraz w playu czy juz nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyric,jeśli przekroczę to spada szybkość pobieranych danych ale dalej mam darmowy...zawsze można wykupić sobie większy pakiet,wszystko jest do zrobienia...jeśli zmieniasz taryfę to tracisz bonusy promocyjne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie możesz zmienić bo nie jesteś jeszcze w play,dostaniesz taką ofertę jak na tej stronie co podałem i tak pisałem abonament bez promocji

Powiem ci coś w ofercie stan darmowy jeśli nie dawno zawarłaś umowę a tak jest to są do kupienia pakiety internetowe które też mogą ci dać lejek

http://www.play.pl/pl/promocja/play-abonament/pakiet-internet/index.html

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi