Skocz do zawartości
przemekplock

Element smart doongle (mk802II) brak wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru godzin mam problem z moim androidem, kupiłem kiedyś takie coś i teraz się z tym męczę. Od wczoraj nie chciało się włączyć, widać było tylko napis "Android" i nic więcej. Nie reagował na restart więc chciałem wgrać nowy ROM, problemem było ustalić który będzie odpowiedni ale udało się, pasuje od mk802II. Wszystko się udało ale nie ma wi-fi. Gdy wchodzę w ustawienia i przeciągam guzik Wifi On to za chwilę znów wraca do Wifi Off, wgrywałem, różne ROMy i w każdym jest to samo. Czytałem na angielskich forach jak sobie z tym poradzić, ale niestety nadal mam problem. Pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

Pasować może ale nie jest to rom dedykowany do tego urządzenia. Musisz podać pełną nazwę i typ urządzenia a także jakąś fotkę. A to z tego powodu że tych klonów i podróbek jest cała masa na rynku. Inaczej nie ruszymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Element Smart Dongle Designed in Sencor. Gdy podłączam pod laptopa to widzi jako "XW-I8".  Wgrałem różne wersje, ale najwięcej w internecie piszą o pub_a10_i8_1280x720_ddr408_odt_1.4.4. Na każdej wersji jest ten sam problem z wi-fi.

post-156545-0-96744600-1447245850_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od paru godzin mam problem z moim androidem, kupiłem kiedyś takie coś i teraz się z tym męczę. Od wczoraj nie chciało się włączyć, widać było tylko napis "Android" i nic więcej. Nie reagował na restart więc chciałem wgrać nowy ROM, problemem było ustalić który będzie odpowiedni ale udało się, pasuje od mk802II. Wszystko się udało ale nie ma wi-fi. Gdy wchodzę w ustawienia i przeciągam guzik Wifi On to za chwilę znów wraca do Wifi Off, wgrywałem, różne ROMy i w każdym jest to samo. Czytałem na angielskich forach jak sobie z tym poradzić, ale niestety nadal mam problem. Pomożecie ?

Siemka, mam problem iż od paru dobrych godzin męczę się z tym urządzeniem, zacznijmy od tego jak wgrać cokolwiek do tego trupa???? proszę pomóżcie!

Jaki program, skąd sterowniki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi