Skocz do zawartości
spec.piotr

Jak zablokowac niechciane smsy

Rekomendowane odpowiedzi

Blokowanie z Textra powinno działać bez problemu. Tylko nie bardzo tutaj rozumiem połączenia aplikacji SMS z Gmailem - ładuje avatary? Do poczty przecież są osobne aplikacje.

Swoją drogą jak ktoś ciągle wysyła Ci durne smsy, to są 2 rzeczy do zrobienia:

1. Zmienić numer i ustalić, skąd dana osoba go bierze - przecież go nie zgaduje.

2. W skrajnym wypadku postraszyć policją lub po prostu złożyć zawiadomienie na policji. Jedna ich wizyta u tej osoby i smsy się skończą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge zmienic numeru. Temat jest o tyle dziwny, ze nie chce go rozwijac. Po prostu numer ten musze miec. Mam tez i sluzbowy wiec to juz 2 telefony a nosic 3 z nowym numerem prywatnym to juz by bylo zboczenie. Uwierzcie, ze probowalem roznych metod i pozostaje mi tylko ta o ktora pytam. Wiem dziwne ale nie wnikajmy w to. Co zas do gmaila. Tu juz troche moje zboczenie bierze gore. Mam kilka telefonow w domu i w dodatku czesto je zmieniam czy kupuje nowe. Wiadomosci zapisuja mi sie na gmailu. Tak samo jak kontakty wiadomo. Do tego jeszcze korzystam z Carousel wiec obojetnie ile razybnie zmienie telefonu (min raz na tydzien) to w kazdym mam to samo. Wiem, ze sa pewnie inne sposoby na to ale nie chcialbym przy kazdej zmianie kombinowac i zmieniac przyzwyczajen. Tak zmieniam tylko karte i wszystko jest.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że zmieniasz telefony, to wszystkie modele mają natywną apkę połączoną z Gmail?

Rozwiązaniem idealnym byłaby aplikacja sms z "białą listą", czy blokuje smsy z wszystkich numerów prócz tych zatwierdzonych. Niestety trzeba by poszukać, bo sam nigdy takiej nie potrzebowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie wszystkie. Poszukam. Zanim zaktualizowalem do lollipopa to nie bylo zadnych problenow a teraz google pokombiniwal i zablokowal taka mozliwosc. Zawsze moge cofnac aktualizacje ale we wszystkich sie nie da. nawet z rootem na 5.1.1 mam problem.

No trudno. Moze z czasem cis wymysla. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi