Skocz do zawartości
marcin-izdebski

Nie działa blokowanie ekranu za pomocą wzoru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w mojej DEFY z Androidem 2.2

W zabezpieczeniach ekranu kiedy chce zmienić sposób blokowanie ekranu, dokładnie na blokowanie Wzorem. Wszystko daję się ustawić, jednak blokowanie ekranu się nie zmienia. Cały czas odblokowanie ekranu następuję za pomocą suwaka.

Kiedy wyłączę i włączę telefon pojawia się odblokowanie ekranu wzorem jednak potem znowu jest suwakiem:/

To problem Androida w wersji 2.2 na DEFY???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peet

Mam podobny problem jednakże u mnie nie działa nawet suwak, kompletnie nic próbuję blokowac kodem wzorem włączyć suwak lecz nic nie działa ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie jest w stanie powiedzieć czy u niego jest dobrze? Czy ta funkcja działa w oficjalnym Andku 2.2??

Soft był wgrywany poprzez MSU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

O kurde i u mnie również na 2.2.2 wgranym przez RSD ten błąd występuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli powoli dochodzę do wniosku, że w oficjalnym 2.2 jest taki błąd i nikt na to nic nie poradzi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

To chyba wina Motoroli bo na przykład próbowałem ustawić widget na lockscren do odtwarzacza Music Player Pro

i również nie zaskakuje

No szkoda im więcej z nią przebywam tym więcej błędów znajduję i to takich co nie powinny przydarzyć, wiedziałem żeby po V3 nie kupować więcej motki ale jakieś licho mnie podkusiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wielo

Po pierwsze:

Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum :)

Po drugie:

Na mojej zakupionej parę dni difajce działa blokada wzorem o której mówicie, choć najpierw już byłem skłonny podpisać się pod waszymi wypowiedziami.

Mówię tak, bo zrezygnowany jej początkowym "nie działaniem" postanowiłem przestawić z powrotem na 'brak blokady' (tak dla pewności, że potem mi nagle nie wyskoczy wzór którego już nie będę pamiętał ;) ) i wtedy dopiero rzuciło mi się w oczy pole 'opóźnienie blokady' które to w standardzie jest ustawione bodajże na 5 minut.

Wystarczy przestawić na 'gdy ekran jest wyłączony' i już nikt kto nie zna naszego "szlaczka" nie odblokuje naszej motoroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.