Skocz do zawartości
von_Marcus

Circle battery - jak zaimplantować?

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci jest wiele opisów jak wrzucić Circle Battery MOD na telefon Samsung Galaxy S. Jednak czy ktoś próbował tego dokonać na LG Swift Black?

Konkretnie chodzi o pokazywanie procentowego stanu baterii na pasku zamiast niedokładnej ikonki

Version%20A.png

EDIT:

Mogę śmiało powiedzieć, że da się to zrobić. Aby tego dokonać, trzeba odwiedzić stronę z "kuchnią" gdzie można sobie samemu "ugotować" kształt ikonki baterii jak i kilku innych rzeczy.

Aby można było dokonać modyfikacji niezbędnym jest posiadanie Clockworkmod Recovery 3.2.0.0.

Na stronie podanej wyżej wszystko jest opisane jak dokładnie zrobić modyfikację aby działała. U mnie działa na v10e i jestem zadowolony

Edytowane przez von_Marcus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj np. battery status free jest do pobrania z marketu , pokazuje dokładnie w procentach ile baterii jeszcze zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Circle battery - jak zaimplantować?

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać... :D Miałeś na myśli chyba słowo "zaimplementować"?

BTW. Dzięki za podanie namiaru na "kuchnię", nie wiedziałem, że jest coś takiego na Andka. Kiedyś gotowałem ale na PocketPC. Wypróbuję jak tylko mój Czarny wróci z serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi