Skocz do zawartości
Finka

Odstąpienie od umowy, a stan opakowań od akcesoriów telefonu;)

Rekomendowane odpowiedzi

Finka

Już tłumaczę. Przedłużałam umowę przez Internet, więc mogę odstąpić od umowy w ciągu 14 dni. Nie jestem w stanie zaakceptować fatalnej jakości dźwięku z głośnika Samsunga Galaxy Note 4, więc chciałabym zwrócić telefon. Mam oczywiście oryginalne opakowanie, folię na ekran, ale rozwijałam kabel usb, wyjmowałam z woreczków akcesoria, tj. słuchawki, ładowarkę i pytanie, czy Orange ma prawo odmówić mi zwrotu ze względu na nieidalny stan woreczków czy też niefabryczne zwinięcie kabla usb? Gdzieś obiło mi się o uszy, że konsument może zwrócić towar nawet bez oryginalnego opakowania, ale nie wiem dokładnie, jakie są przepisy. Czy ktoś może pomóc? Chciałabym uniknąć sytuacji, gdzie odeślę telefon, Orange nie uzna zwrotu i zostanę bez telefonu, z rachunkiem do zapłaty;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz odstąpić bez problemu i Orange to uzna beż żadnego ale :) kwestia tylko tego żebyś miała potwierdzenia nadania no i obowiązkowo musisz zadzwonić na BOK jakieś 2-3 dni później i ich poinformować że odesłałaś telefon bo inaczej system naliczy Ci fakturę...później jest więcej problemów żeby ją anulować niż to warte. Pakujesz wszystko w pudełko tak jak dostałaś + formularz odstąpienia i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi