Skocz do zawartości
DoNaTeLo

ROM Fulmics ROM 2.7 | Tweaks - OTA - AppOps | v21c | Wszystkie warianty!

Rekomendowane odpowiedzi

nox15

Zobaczę jak będzie się sprawował zrobię aktualke do wersji 1.6 potestuje i zobaczę jak będize się sprawował ustawiłem temp proc 65- 2.34ghz powinno być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

65°C to taki złoty środek jeżeli chodzi o overheating. Zabijania taktowania do 1.5Ghz przy stockowej wartości to beznadziejny pomysł ze strony LG. No ale jak to mówią, bezpieczeństwo ponad wszystko.

××Sent from Fulmics + Xceed××

Edytowane przez zelos156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzialem na Cloudy 2.5 teraz rr ale chyba się skuszę bo NovaS jakoś mnie nie przekonuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Powiem tak, możesz zrobić kopie zapasową, żebyś nie musiał tracić tych wszystkich rzeczy których posiadasz teraz na ResurectionRemix. Takiej szybkości jak czysty Aosp rom, bądź pochodne. Stock nigdy nie osiągnie. Ale źle nie ma, tyle powiem. ;)

Edytowane przez zelos156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to błąd ale w moim przypadku instalator w aromie nie do końca zainstalował te aplikacje, które chciałem. A mianowicie były to: chrome, gmail, mapy i dysk (pozostawiłem nie odhaczone, według instrukcji "zaznacz appki, które chcesz usunąć"), oraz viper ( tu natomiast zaznaczyłem, "zaznacz appki, które chcesz zainstalować"). Poza tym, tak jak już ktoś napisał, mamy godnego następcę Cloudy'ego. Szkoda, że bez UI 4.0. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Co do błędów instalatora aroma, musiał bym powtórzyć instalacje, bo wydawało mi się ze jest chyba taki problem. Co do ux 4.0 pisałam już do niego w tej sprawie, mówi że chce zbudować system na czystej bazie dla LG G3, nie chce portowac, bo wtedy jego tweaki mogą nie działać tak jak by chciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

65°C to taki złoty środek jeżeli chodzi o overheating. Zabijania taktowania do 1.5Ghz przy stockowej wartości to beznadziejny pomysł ze strony LG. No ale jak to mówią, bezpieczeństwo ponad wszystko.

Dłuższy czas używałem Thermal Mod z ustawieniami throttlingu 75 a później dałem nawet 80 stopni i nic się złego z telefonem nie działo.60-65 stopni to śmieszne wartości.Nawet się specjalnie nie nagrzewał.

Edytowane przez hitman12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

są to bezpieczne wartości, nie chce mieć potem czyjegoś telefonu na sercu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Ja mam ustawione na 70% wydaje mi się, że to rozsadna temperatura. Xposeed ani xceed nie instaluje bo mi do szczęścia nie są potrzebne

Nabazgrane gej-3ki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do instalacji najpierw wersja 1.5 a potem ota 1.6, nie ma jednego pliku wersji 1.6? aha i ota instalujemy przez twrp?

Edytowane przez jurislawek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi