Skocz do zawartości
Kręciszek

Jak płacicie za gry w Google Play?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem was zapytać  najlepszą formę płatnosci za gry mobile. Zlikwidowałem sobie karty kredytowe i szukam fajnej opcji, najlepiej bez podawania danych.

Słyszałem, że w oragne można placić szybko i własnie bez podawania danych i że można też zwrócić grę w ciagu 2h.

Czy ktoś z was korzysta z tej płatności? Mnie kusi, ale chcialbym najpierw jakieś pinie z pierwszej reki zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście korzystam z karty Prepaid, dla mnie najbezpieczniejsza opcja, bo jak coś chce kupić to przelewam na to kase i kupuje, w razie czego konto jest puste więc nic mi z niego nie zginie, jak już to grosze. Co do płatności u operatorów to ponoć w play się dało no i w plusie na abonament w usługach też mam opcje włączenia płatności google play. Nie korzystam z tego co by nie nabić za dużych rachunków, wolę prepaida którego łatwiej się kontroluje no i w razie dorwania fona przez dzieciaki nic nie zostanie kupione "niechcący".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam telefon w Orange, więc u nich chyba skorzystam z opcji direct billing. Mojego telefonu dzieci mają zakaz ruszać bez pytania ;)

Ta opcja płacenia mi się podoba, bo jest bezpieczna w razie jakichś ataków hakerskich nie ukradną mi danych. Trochę jestem przeczulona na tym punkcie, bo raz mialam niemiłą przygodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12

Ja kupuję karty podarunkowe. Są za 50,75 albo 150 złotych. Fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsza opcja dla ciebie beda wlasnie karty podarunkowe. Korzystam, jestem bardzo zadowolony. Tak jak napisal @@art12 sa trzy nominaly takich kart, zdrapujesz kod i wklepujesz w gp w zakladce 'zrealizuj kod'. W zakladce 'moje konto' masz dostepne saldo i transakcje. Oczywiscie wszystko przypisane do konta wiec masz dostep do srodkow po zalogowaniu rowniez na innych urzadzeniach. Gry i aplikacje mozna zwracac, jednak tylko JEDEN raz i w okreslonym czasie. Jeden raz, to znaczy ze po ponownym zakupie tej samej appki nie da sie jej juz zwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy przed każdym zakupem ustawić hasło i wtedy nie będzie przez przypadek.

Wytapatalkowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osa11

@@9optimusprime1 dobrze, że kartą podarunkową, a co do tego ustawić w Ustawieniach Sklepu Play mamy:

95788045bac3682f22dff165a8538aae.jpg

Wtedy już na 99.9999999999999% dzieci nie zrobią ci zakupów. Jeżeli chcesz niemal 100% ochronę, ustawiasz jeszcze blokadę ekranu w Ustawieniach, nie żadnymi aplikacjami w sklepie Play. Tylko debil uwierzy w blokadę w sklepie Play. Dodajesz jeszcze byle jaki VPN i problem załatwiony.

Tapatalknięto z Samsunga Galaxy Tab 4 10.1 SwiftKeyem

Edytowane przez Szymon035
    Zdjęcia i filmy umieszczmy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    by21

Z tego co widzę to sa tylko 2 opcje płatnosci:

karta podarunkowa oraz

karta debetowa lub kredytowa.

Nie chce płacić 50zł na karte podarunkową. Ani też płacić telefonem bo nigdy tego nie robiłem.

Mam zwykłe konto on-line. Jak rozumiem debetowa to zwykła karta bankomatowa która obciąża konto do wysokości dostępnych środków.

1. Interesuje mnie tylko 1 gra. Czy można zapłacić np. z wykorzystaniem zwykłego konta on-line z komputera stacjonarnego, kupić grę a później ją ściągnąc na telefon?

Jak to zrobić żeby było bezpiecznie i dobrze?

2. Czy jedną grę można ściągnąc na kilka urządzeń (2 telefony i tablet) w których korzystam z tego samego konta google?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Tak, jak masz 1 konto na kilku urządzeniach, to tylko raz płacisz, bo gra/aplikacja jest do konta, a nie urządzenia przypisana.

Jakbyś miał na abonament telefon, to już wszystkie chyba sieci mają płatności google play, u mnie w plusie to się płatności plus nazywa, nie wiem, jak u innych. Polega to na tym, że koszt apki czy gry dopisywany jest do rachunku. Fajna rzecz, jak się karty nie ma.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znaleźć takie karty podarunkowe? Chodzi mi o dokładną nazwe, bo szukając na allegro ciężko coś wygrzebać ze stosu kart do tesco i innych sklepów.

Sam zamierzałem w końcu przestać piracić i wydać trochę pieniędzy, ale sklep obsługuje tylko jakieś chore opcje. Specjalnie mam brać abonament w sieci, albo zakładać kartę kredytową żeby zapłacić kilka złoty za gre? Chyba sobie żartują...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x