Skocz do zawartości
jeronimo

Galaxy Note 5 - pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Note 5 bedzie lepszym wyborem dla osob, ktore korzystaja z spena. Ktore telefonu uzywaja nie tylko do rozrywki ale rowniez pracy. No i dla osob ktore maja gdzie bajer w postaci zagietego ekranu za ktory trzeba slono doplacic Samsungowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

A więcej różnic brak?

w sumie miałem note2, to jakiś sentyment mam do tej linii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzespoly sa te same. Wiec ewentualnie jeszcze budowa. Tzn.boczne ramki i odczucie podczas trzymania w dłoni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ma ktoś z kolegów/koleżanek wersję gold lub silver? Jeśli tak to bardzo bym prosił o real foto i subiektywne odczucia co do palcowania.

W poniedziałek chcę podjechać do Gliwic i zakupić 5 w sklepie polecanym przez kolegę Artur35. Tylko waham się co do koloru jaki brać :-). Podoba mi się złoty, ale nie wiem czy nie będzie zbyt kobiecy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

A powiedzcie mi czy Note5 dużo lepiej trzyma się w dłoni niż N4, bo widzę, że jest minimalnie mneijszy z każdej strony przy takiej samem przekątnej ekranu. Nie ukrywam, ze podczas świąt jeszcze bardziej zacieśniłem więzy z moim Notesikeim ( aparat rysik). Rozważam w przyszłości potencjlaną możliwość wymiany na N5 64gb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N5 trzyma się o wiele lepiej niż N4 poprzez zaokrąglone dolne brzegi, N4 jest bardziej kanciaty na krawędziach

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    un2neo

Dużo lepiej się go trzyma, po wymianie z nota 4 byłem w szoku na początku jak ergonomiczny jest Note 5

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Witam,

Ma ktoś z kolegów/koleżanek wersję gold lub silver? Jeśli tak to bardzo bym prosił o real foto i subiektywne odczucia co do palcowania.

W poniedziałek chcę podjechać do Gliwic i zakupić 5 w sklepie polecanym przez kolegę Artur35. Tylko waham się co do koloru jaki brać :-). Podoba mi się złoty, ale nie wiem czy nie będzie zbyt kobiecy ;-)

Nie, złoty kolor nie będzie Cię wcale krępował; nie wygląda "kobieco". Większe zastrzeżenia miałbym w tym względzie do złotego Note4, którego również posiadam. Struktura szkła w Note5, preferuje kolory metaliczne, a więc złoty i srebrny. Srebrny jest bardziej stonowany. Niestety oba, a w szczególności złoty wymagają ciągłego przecierania, jeśli o tym zapomnimy, to odciski palców zabiorą nam przyjemność upajania się nieskazitelnie czystym sprzętem. 

Połączony post:

Dla porównania jeszcze złoty Note4 na końcu

post-22105-0-62538400-1451176615_thumb.jpg

post-22105-0-77268900-1451176624_thumb.jpg

post-22105-0-57311100-1451176635_thumb.jpg

post-22105-0-67562000-1451176984_thumb.jpg

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robi robotę, nie ma co :)

Niestety nie pomagacie takimi zdjęciami w wyborze Note 5, a S6 Edge+ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Artur35 :-) za fotki

Naprawdę pięknie wygląda złoty. W N4 nie podobały mi się te paski na przyciskach, kto to wymyślił.

Pojadę w poniedziałek do sklepu i jak coś będzie akurat na stanie to biorę :-). 

Do N5 przekonały mnie Wasze opinie, które sobie poczytałem. Szkoda, że nie ma jeszcze metody na root-a bez utraty gwarancji, ale może coś wymyślą na xda.

Używa ktoś z Was jakiegoś programu do nagrywania rozmów? Działa coś bez root-a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi