Skocz do zawartości
jeronimo

Galaxy J5 - pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

xperiagosc

W sumie @up ma rację. Aby rootować, to trzeba jakąś tam minimalną wiedzę dot. Androida mieć, bo można sobie zaszkodzić.

SM-J500FN + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Z tego co pamiętam w naszej J5 był dostępny equalizer Samsungowy SoundAlive.  Dzisiaj chciałem go odnaleźć i znikł :). W ustawieniach telefonu w opcji dźwięk jest zakładka "zaawansowane" i tam są te ustawienia, ale do wyboru jest tylko włączenie opcji "soundalive" i "wzmacniacz lampowy", a nie ma możliwości przejść do equalizera i ustawienia basów. Już nie wiem albo źle szukam, albo w którejś z aktualizacji oprogramowania zostało to po prostu usunięte. Ktoś z Was ma jakiś pomysł co się z nim stało ? :).

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Szczerze? Nie wiem, bo nigdy tego nie używałem.

SM-T580 +Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, electro69 napisał:

albo źle szukam, albo w którejś z aktualizacji oprogramowania zostało to po prostu usunięte

Jeżeli było, to musiało być w wersji wcześniejszej niż 5.1.1 APG1, bo taką akurat mam i też nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Mam takie pytanie czy u Was działa wi-fi, gdy telefon jest w trybie offline ?. Coś mi się "zepsuło" ;), akurat nie chcę, żeby na tym numerze telefonu ktoś do mnie dzwonił, więc telefon ustawiłem w trybie offline. Mogłem wtedy bez problemu włączać i wyłączać wi-fi, wszystko działało w porządku, aż do dzisiaj. Bez żadnego powodu kiedy włączam wi-fi jest tylko komunikat, że "wyszykuje sieci wi-fi" i tyle, nie może się zalogować. Kiedy wyłączę tryb offline, oczywiście już normalnie się łączy, więc nie jest to uszkodzenie samego modułu wi-fi.

Uruchamiałem ponownie telefon parę razy, resetowałem router wi-fi ... nic to nie dało. Pewnie jedynym wyjściem będzie przywrócenie ustawień fabrycznych, ale szczerze to nie mam ani ochoty, ani czasu, żeby to wszystko od nowa ustawiać.

Może ktoś z Was zna jakiś sposób (ustawienia w telefonie), żeby był włączony zasięg gsm, a mimo to jak ktoś będzie się chciał do mnie dodzwonić, to żeby to wyglądało tak jakby telefon był po za zasięgiem lub był wyłączony :).

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto by sprzedał swoją J5 (2015) za tą cenę?

Spoiler

70432683494632877103.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Co? Chyba kogoś powaliło. Wiem, że to dwuletni model już, ale no bez jaj.

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jako żart dodam jeszcze, że jak się kliknęło "dlaczego taka cena" to można było przeczytać, że cena jest uczciwa (mamo! chwalą nas. kto?? wy mnie, a ja was). Wersja nowa, czyli w zaplombowanym pudełku wyceniona na sto koma grosze złotych. Pasowałoby tylko zapytać Samsunga, czy by jakiejś S8 albo chociaż S7 po uczciwej cenie nie sprzedali...

Sami wyceńcie swoje słuchawki w/g Samsunga  wycena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Ta wycena to jakaś kpina jest. Moja słuchawka noszona w etui 2 lata, stan wizualny można by rzec ideał, wsio sprawne, kabel, ładowarka, bateria orginalne, 0 wizyt w serwisie, a te bubki 7 dych pokazali? No kurde chyba jaja se robią...

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi